www.restauracjameluzyna.pl

Catering Bydgoszcz

Tylko u nas znajdą Państwo wyjątkowy, smaczny i kolorowy catering. Bydgoszcz to miasto, w którym świadczymy nasze wysokiej jakości usługi. Nasza propozycja obejmuje szeroki wybór potraw, jak również kompleksową obsługę różnego rodzaju uroczystości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym gotowym menu lub do dyskusji z szefem kuchni na temat menu indywidualnego.

Restauracja w Poznaniu

Sushi Poznań

W poszukiwaniu miejsca wręcz magicznego, w którym można odpocząć, zrelaksować się, a przy okazji świetnie zjeść, warto jest zajrzeć do poznańskiej restauracji Simayi Sushi. To właśnie ich posiłki przygotowywane są wyłącznie z najświeższych składników gwarantujących, że przygotowane danie będzie każdemu smakować. Dodatkowo, posługują się autorskimi przepisami związanymi z japońską tradycją jedzenia, dzięki czemu każdy z ich klientów nie tylko przekąsi coś zdrowego, ale przede wszystkim poczuje fuzję smaków.

NoweFronty - artykuły meblarskie

Fronty meblowe

Nasza oferta z pewnością zwróci uwagę wszystkich producentów mebli. Nasze fronty meblowe wykonujemy z pierwszej klasy materiałów. Dostępne są zarówno modele lakierowane, akrylowe, fornirowane, jak i drewniane. Wśród dostępnego na naszej stronie asortymentu znajdą Państwo również warianty foliowane BRW. Wszystkie doskonale się prezentują i pochodzą od najlepszych producentów. Zwracają uwagę perfekcyjnym wykończeniem, ciekawą kolorystyką, a także w przypadku modeli drewnianych- usłojeniem. Będą idealnym uzupełnieniem szafek kuchennych.