Wyposażenie na wyprawy

Skrzynie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość zakupienia u nas latarek czy skrzyń transportowych. Dzięki ich wykonaniu z najbardziej trwałych i wytrzymałych materiałów możliwe jest uzyskanie ich odporności na działanie czynników zewnętrznych, w tym urazy mechaniczne.

Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze - Kapeo Laser Gdańsk

Usługi spawalnicze Gdańsk

Projektujemy gotowe wyroby ze stali i zajmujemy się obróbką różnego rodzaju metali. W pracy Kapeo Laser stosujemy nowoczesne parki maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, zleconym nam zadaniom. Świadczymy profesjonalne usługi spawalnicze w naszej siedzibie w Gdańsku. Podejmujemy się scalania konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej, pokrytej powłoką galwaniczną, a także z aluminium. Podczas obróbki korzystamy z pięciu nowoczesnych półautomatów produkcji cenionej firmy ESAB.

Usługi marketingowe mProfi

Reklama sms

Chcesz poprowadzić kampanię marketingową swojej firmy? Pomyśl o wszelkich kanałach dotarcia do klienta. E-mail czy tradycyjna poczta obecnie nie wystarczy, skuteczniejsza może okazać się reklama sms, ponieważ jest jedną z najbardziej bezpośrednich form oddziaływania na klienta. Korzystając z platformy mProfi będziesz mógł budować bazę kontaktów, informować o nowościach i promocjach oraz przeprowadzać ankiety, konkursy i głosowania. Zobacz jak to działa, zarejestruj się i wykorzystaj pakiet darmowych wiadomości.

Alternatywa dla repozytorium

Archiwizacja dokumentów

Wybierając naszą firmę oraz ofertę, którą przygotowaliśmy, możesz mieć pewność, że usprawnisz działania swojego biznesu. Archiwizacja dokumentów nie musi być ani długotrwała, ani też wymagająca skupienia i zaangażowania. Dzięki nowoczesnym systemom, które przygotowaliśmy, będzie to niezwykle prosta praca. Łatwiejsze też okaże się katalogowanie oraz opisywanie zarówno umów, jak i faktur. Wykorzystanie elektronicznego systemu obiegu pozwala również zrezygnować z obsługi tradycyjnego repozytorium materiałów.

http://www.elkrak.pl/

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Nasza oferta to kominki narożne, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne, elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych artykułów grzewczych. Działamy w tej branży już od wielu lat co zaowocowało doświadczeniem w dystrybucji i sprzedaży. Ważni są dla nas nasi klienci i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom nam stawianym.

Nowoczesna forma reklamy

Interaktywna podłoga

Spraw, by twoja firma stała się miejscem wręcz magicznym! Już dziś zainwestuj w urządzenie, które przyciągnie do ciebie wielu potencjalnych klientów. Na stronie internetowej naszej firmy znajdziesz interaktywną podłogę, który wszystkim użytkownikom dostarcza wrażeń, jakich nigdy wcześniej jeszcze nie doznali. Posiada aż sto jedenaście efektów, a także wiele różnorodnych gier, zabaw, oraz możliwość wgrania specjalnych narzędzi reklamowych dostosowanych do twoich potrzeb. Zapraszamy!

Systemy transportowe

Przenośniki

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości maszyn do przemysłu. Oferujemy również nowoczesne podajniki ślimakowe, które doskonale sprawdzają się przy przenoszeniu różnego rodzaju materiałów, zarówno suchych, mokrych jak i mulistych o zróżnicowanym rozdrobnieniu. Znajdują one swoje zastosowanie w recyklingu, rolnictwie, betoniarniach, utylizacji odpadów zwierzęcych oraz w piecach grzewczych. Wszelkie parametry wymiarowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy!

Jak ochronić elementy przed rdzą, a do tego odświeżyć ich wygląd

Malowanie proszkowe

Proponujemy takie rozwiązanie, które nie tylko pozwala na lakierowanie w szerokiej palecie barw, ale jednocześnie zabezpiecza metalowy element przed rdzą i warunkami atmosferycznymi. Malowanie proszkowe, wykonywane przez naszych fachowców, poprzedzamy dokładnym oczyszczaniem mechanicznym i chemicznym, następnie nakładamy bardzo wytrzymały lakier.

Opakowania ze szkła

butelki szklane

Mają różne kształty oraz pojemności, dlatego można wykorzystać je przy produkcji przetworów, owoców, miodów, ale również przypraw i mięsa. Słoiki i butelki szklane dostępne są zarówno w wersji transparentnej, jak i kolorowej tak aby dopasować je do zawartości. Nasze produkt kierujemy do osób działających w przemyśle spożywczym, a także do hurtowni.

Grawery na drewnie i innych materiałach

Grawerowanie laserowe

Ozdabianie przedmiotów spersonalizowanymi wzorami uwydatni niepowtarzalny charakter właściciela. Trwałym i wydajnym sposobem tworzenia różnorodnych motywów na drewnie, plexi czy szkle jest grawerowanie laserowe. Specjalistyczna obrabiarka pozwala nam na stworzenie niezwykle precyzyjnych projektów - nawet, jeśli są one wyjątkowo małych rozmiarów.

Kserokopiarki używane

Najbardziej dynamicznie rozwijające się podmioty oferujące ksero i kserokopiarki używane (Poznań może pochwalić się pewną liczbą dystrybutorów, których zazdrości mu szereg innych miast) mają za sobą wieloletnie doświadczenie i już od dawna unikają tych wszystkich błędów, jakie oczekują na początkujących inwestorów debiutujących dopiero na rynku.

Zegarki męskie

Szczególnie cenimy zazwyczaj te firmy, które potrafią wyjść poza swoją specjalizację i przygotować niezwykle eklektyczny zestaw produktów. Zegarki męskie Tissot świetnie wpisują się w tę politykę. Oprócz imponującego asortymentu eleganckiego sprzętu zaprojektowanego z myślą o aktywnym trybie życia, Szwajcarscy producenci proponują też tak gustowne modele jak T-Gold (jak wskazuje sama nazwa, zawierające w sobie złote elementy) czy Heritage. Wszystkie możecie nabyć w naszym sklepie, zapraszamy!

kurtyny spawalnicze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Handlowiec-rs na nowoczesne maszyny i urządzenia przemysłowe. W sprzedaży dostępne są również kurtyny spawalnicze, podnoszące w zdecydowany sposób poziom bezpieczeństwa pracowników. Zastosowane materiały pochłaniają niekorzystnie wpływające na wzrok promieniowanie, pojawiające się w trakcie obróbki.

Sprężarki wysokociśnieniowe

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań z zakresu systemów sprężonego powietrza. Wśród naszych urządzeń wymienić można niezawodne sprężarki śrubowe (również zmiennej wydajności i bezolejowe), sprężarki tłokowe, turbosprężarki, sprężarki wysokociśnieniowe, kontenerowe stacje sprężarek oraz układy uzdatniania.

Obróbka tkanin w przemyśle odzieżowym

krojownie materiałów tekstylnych

Doskonale rozwinięty rynek konkurencyjny mobilizuje przedsiębiorstwa odzieżowe do wdrażania nowych rozwiązań technologicznych. Zaawansowane krojownie materiałów tekstylnych umożliwiają precyzyjną obróbkę tkanin oraz wysoką wydajność pracy. Oferowane przez nas katery gwarantują sprawny przebieg wszystkich procesów produkcyjnych.

Innowacyjne stanowiska do spawania

spawanie zrobotyzowane

Automatyzacja wielu czynności w firmie bezpośrednio przekłada się na osiąganie celów finansowych. Spawanie zrobotyzowane gwarantuje większą dokładność i powtarzalność wykonywanych połączeń. Dodatkowo tworzone przez nas systemy wykorzystuje się do łączenia wielu różnych elementów. Konstrukcje w razie potrzeby można dowolnie rozbudowywać.

filamenty

Jednym z niezbędnych elementów do wykonywania wydruków trójwymiarowych, obok, oczywiście samego urządzenia, jest filament do drukarki 3D. W ofercie firmy 2b3d znajdziecie Państwo materiały eksploatacyjne do urządzeń marek Zortex, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami, a także produkty idealne dla urządzeń open-source’owych. Zapewniamy szeroki wybór rodzajów, faktur oraz kolorów, a także fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Specjalistyczne maszyny przemysłowe

Dystrybutor narzędzi specjalistycznych

Zaawansowana i wydajna produkcja na masowa skalę wymaga precyzyjnym i niezawodnych maszyn. Jako doświadczony dystrybutor narzędzi specjalistycznych wiemy, że możliwość polegania na urządzeniach jest kluczowa w przemyśle. Stawiamy także na wygodę użytkowania, dlatego nasze maszyny są ergonomiczne i intuicyjne w obsłudze.

Sprzedaż klimatyzatorów - Gorzów Wielkopolski - ELKAM

Sprzedaż klimatyzatorów

Jeśli szukają Państwo firmy, której specjalnością jest chłodnictwo, Gorzów Wielkopolski jest miejscem, w którym mieści się firma Elkam, posiadająca ciekawą ofertę urządzeń chłodniczych. Prowadzi ona sprzedaż klimatyzatorów, a także oferuje montaż i serwis tych urządzeń. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Audyt IT

Audyt informatyczny

Proponujemy innowacyjne, dopasowane do konkretnych potrzeb danego klienta rozwiązania w zakresie optymalizacji procesów biznesowych. Opracowujemy je w oparciu o szczegółową analizę sytuacji i działalności przedsiębiorstwa. Proponujemy więc również testy penetracyjne dotyczące infrastruktury teleinformatycznej, sieci, systemów oraz urządzeń. Pozwalają one na ocenę bezpieczeństwa zarządzania i monitorowanie systemów operacyjnych oraz serwerów, a także sprawdzenie, czy jest zapewniony wymagany poziom poufności danych.

Nakrętki trapezowe i śruby

Nakrętki trapezowe

Dostępne w naszej ofercie nakrętki trapezowe są wykonane z bardzo wytrzymałego materiału jakim jest stal. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na rdzę. Nasze nakrętki trapezowe nie odkształcają się, dzięki czemu służą niezawodnie przez bardzo długi czas. Dodatkowym ich atutem są, oferowane przez nas, przystępne ceny.

VipWater

Dystrybutor wody

Dystrybutor wody VipWater to idealne rozwiązanie do każdego biura, zakładu pracy, czy obiektu użyteczności publicznej. Ich zaletą jest nowoczesny i elegancki wygląd, a także kompaktowe rozmiary. Dzięki temu zmieszczą się one nawet na niewielkich przestrzeniach. Decydując się na dystrybutor wody VipWater zyskują Państwo dostęp do świeżej, bieżącej wody, a także profesjonalną obsługę serwisową naszej firmy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.