Wyposażenie na wyprawy

Skrzynie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość zakupienia u nas latarek czy skrzyń transportowych. Dzięki ich wykonaniu z najbardziej trwałych i wytrzymałych materiałów możliwe jest uzyskanie ich odporności na działanie czynników zewnętrznych, w tym urazy mechaniczne.

Profesjonalna wtryskownia

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Skorzystanie z naszych usług sprawi, że znacznie poprawią Państwo jakość wykonywanych w swoich przedsiębiorstwach wyrobów. Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, z których wykonujemy elementy o wszechstronnym zastosowaniu. Najczęściej są to formy wtryskowe z bardzo dobrze i dokładnie oddanymi szczegółami.

Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze - Kapeo Laser Gdańsk

Usługi spawalnicze Gdańsk

Projektujemy gotowe wyroby ze stali i zajmujemy się obróbką różnego rodzaju metali. W pracy Kapeo Laser stosujemy nowoczesne parki maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, zleconym nam zadaniom. Świadczymy profesjonalne usługi spawalnicze w naszej siedzibie w Gdańsku. Podejmujemy się scalania konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej, pokrytej powłoką galwaniczną, a także z aluminium. Podczas obróbki korzystamy z pięciu nowoczesnych półautomatów produkcji cenionej firmy ESAB.

Produkcja nośników CD

Tłoczenie płyt

Profesjonalny sprzęt, bogate doświadczenie i wiedza to gwarancja, że usługi, które świadczymy są najwyższej jakości. Nasza firma wykonuje między innymi nadruki na DVD oraz CD, jak również zajmuje się tłoczeniem płyt CD i DVD. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania opakowań do płyt. Wszystkie nasze usługi realizujemy w szybkim czasie w bardzo atrakcyjnej cenie. Solidne produkty świadczą o naszej precyzji przy produkcji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej na stronie!

Odkryj potencjał automatyki

Automatyka Przemysłowa

Czy wiesz jak wiele zyskasz dzięki nowoczesnym rozwiązaniom? Automatyka przemysłowa to przede wszystkim zespół dodatkowych narzędzi kontrolnych oraz pozwalających na usprawnienie sterowania linią produkcyjną oraz obsługa maszyn. Pozwolą zastąpić wiele wieloetapowych procedur konkretnymi rozwiązaniami. Przyczyni się do nie tylko do większej efektywności pracy, ale także do dokładniejszego realizowania projektów. W naszej ofercie znalazły się więc zarówno sterowniki, jak i panele operatorskie dla urządzeń.

Usługi marketingowe mProfi

Reklama sms

Chcesz poprowadzić kampanię marketingową swojej firmy? Pomyśl o wszelkich kanałach dotarcia do klienta. E-mail czy tradycyjna poczta obecnie nie wystarczy, skuteczniejsza może okazać się reklama sms, ponieważ jest jedną z najbardziej bezpośrednich form oddziaływania na klienta. Korzystając z platformy mProfi będziesz mógł budować bazę kontaktów, informować o nowościach i promocjach oraz przeprowadzać ankiety, konkursy i głosowania. Zobacz jak to działa, zarejestruj się i wykorzystaj pakiet darmowych wiadomości.

Alternatywa dla repozytorium

Archiwizacja dokumentów

Wybierając naszą firmę oraz ofertę, którą przygotowaliśmy, możesz mieć pewność, że usprawnisz działania swojego biznesu. Archiwizacja dokumentów nie musi być ani długotrwała, ani też wymagająca skupienia i zaangażowania. Dzięki nowoczesnym systemom, które przygotowaliśmy, będzie to niezwykle prosta praca. Łatwiejsze też okaże się katalogowanie oraz opisywanie zarówno umów, jak i faktur. Wykorzystanie elektronicznego systemu obiegu pozwala również zrezygnować z obsługi tradycyjnego repozytorium materiałów.

http://www.elkrak.pl/

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Nasza oferta to kominki narożne, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne, elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych artykułów grzewczych. Działamy w tej branży już od wielu lat co zaowocowało doświadczeniem w dystrybucji i sprzedaży. Ważni są dla nas nasi klienci i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom nam stawianym.

Komputery mobilne firmy Zebra

Terminale mobilne

Szanowni klienci, doskonale wiemy, że sprawne działanie każdego przedsiębiorstwa, szczególnie w branży handlowo-usługowej, w dużej mierze zależy także od zaplecza technicznego. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się wiele cennych i atrakcyjnych urządzeń, które usprawnią i poprawią jakość świadczonych przez państwa usług. Doskonałym narzędziem są nasze terminale mobilne. Wyposażone są w specjalistyczne czytniki kodów, dzięki czemu za ich pomocą może być prowadzona ewidencja środków stałych. Są również kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami.

serwis cnc

Lata doświadczenia oraz nieustająca chęć podejmowania nowych wyzwań sprawiły, że nasze przedsiębiorstwo należy do ścisłej czołówki specjalistów w dziedzinie naprawy sprzętu przemysłowego. Firma Epcenter oferuje nie tylko profesjonalną regenerację urządzeń gospodarstwa domowego, ale również maszyn do obróbki materiałów. Proponujemy Państwu rzetelny serwis CNC oraz elektrowrzecion, prefabrykację szaf sterowniczych. Pełna lista podejmowanych przez nas zadań została zamieszczona na naszej stronie internetowej.

Dachowe panele solarne

Koszt instalacji fotowoltaicznej

Rosnąca troska o środowisko sprawia, że po odnawialne źródła energii sięgają nie tylko firmy, ale również gospodarstwa domowe. Dostarczanie energii elektrycznej za pomocą paneli solarnych zyskuje sobie coraz większą rzeszę sympatyków. Wysoka skuteczność i trwałość tego rozwiązania sprawiają, że koszt instalacji fotowoltaicznej szybko się zwraca.

Nowoczesna forma reklamy

Interaktywna podłoga

Spraw, by twoja firma stała się miejscem wręcz magicznym! Już dziś zainwestuj w urządzenie, które przyciągnie do ciebie wielu potencjalnych klientów. Na stronie internetowej naszej firmy znajdziesz interaktywną podłogę, który wszystkim użytkownikom dostarcza wrażeń, jakich nigdy wcześniej jeszcze nie doznali. Posiada aż sto jedenaście efektów, a także wiele różnorodnych gier, zabaw, oraz możliwość wgrania specjalnych narzędzi reklamowych dostosowanych do twoich potrzeb. Zapraszamy!

Systemy transportowe

Przenośniki

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości maszyn do przemysłu. Oferujemy również nowoczesne podajniki ślimakowe, które doskonale sprawdzają się przy przenoszeniu różnego rodzaju materiałów, zarówno suchych, mokrych jak i mulistych o zróżnicowanym rozdrobnieniu. Znajdują one swoje zastosowanie w recyklingu, rolnictwie, betoniarniach, utylizacji odpadów zwierzęcych oraz w piecach grzewczych. Wszelkie parametry wymiarowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy!

www.kuhn-polska.pl

Wózki widłowe LPG

Nasza oferta obejmuje profesjonalne wózki widłowe LPG, które świetnie sprawdzają się w przypadkach, gdy przygotowany do przeniesienia towar jest za mały na widlaka. W naszym asortymencie dostępny jest wysokiej jakości sprzęt transportowy wykonany z wytrzymałych materiałów. Poza najwyższą jakością gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny naszego wyposażenia zakładów produkcyjnych.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne do biura

Kserokopiarki

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości sprzętu biurowego, który będzie służył wydajnie i pozwoli na zoptymalizowanie i przyspieszenie pracy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas między innymi niezawodne kserokopiarki Konica Minolta Bizhub c224e, które sprzedajemy na bardzo korzystnych warunkach.

Odciągi odpadów i ścinków

Instalacje odciągowe

W asortymencie naszej firmy znajdują się między innymi kompletne instalacje odciągowe ścinków produkcyjnych, etykiet samoprzylepnych, wykrojów, wykrawek oraz pozostałych odpadów, a także odpylacze i przenośniki. Warto też dodać, iż System Powietrznej Segregacji Odpadów jest również częścią naszej oferty.

Jak ochronić elementy przed rdzą, a do tego odświeżyć ich wygląd

Malowanie proszkowe

Proponujemy takie rozwiązanie, które nie tylko pozwala na lakierowanie w szerokiej palecie barw, ale jednocześnie zabezpiecza metalowy element przed rdzą i warunkami atmosferycznymi. Malowanie proszkowe, wykonywane przez naszych fachowców, poprzedzamy dokładnym oczyszczaniem mechanicznym i chemicznym, następnie nakładamy bardzo wytrzymały lakier.