Wyposażenie na wyprawy

Skrzynie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość zakupienia u nas latarek czy skrzyń transportowych. Dzięki ich wykonaniu z najbardziej trwałych i wytrzymałych materiałów możliwe jest uzyskanie ich odporności na działanie czynników zewnętrznych, w tym urazy mechaniczne.

Uszczelki i pasy gumowe

Uszczelki gumowe

Pasym łańcuchy a może uszczelki gumowe? Wszystkich naszych stałych klientów, a także tych, którzy nas jeszcze nie znają, mamy przyjemność poinformować, że obecnie w naszym sklepie internetowym, trwa jesienna wyprzedaż całego asortymentu. Proponujemy naprawdę niskie ceny na takie produkty, jak różnego rodzaju łożyska toczne, pasy klinowe, łańcuchy, pierścienie, uszczelki gumowe oraz wiele innych, dostępnych w naszym sklepie. Proszę się nie obawiać, nie jest to wyprzedaż starych części, które zalegają w naszym magazynie.

http://www.gemikol.pl/s,2,Oferta.html

Budowa maszyn

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które poszukują solidnych i wydajnych maszyn przemysłowych - jest skorzystanie z naszej wyjątkowej oferty. Tylko w naszej firmie wykonywana jest profesjonalna budowa maszyn, dzięki której proponujemy tak korzystne warunki sprzedaży tych solidnych urządzeń. Nasi klienci doceniają korzystne ceny, które proponujemy oraz fachowe doradztwo, służące każdej ofercie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych osób do zapoznania się, a następnie skorzystania z proponowanych usług.

Profesjonalna wtryskownia

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Skorzystanie z naszych usług sprawi, że znacznie poprawią Państwo jakość wykonywanych w swoich przedsiębiorstwach wyrobów. Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, z których wykonujemy elementy o wszechstronnym zastosowaniu. Najczęściej są to formy wtryskowe z bardzo dobrze i dokładnie oddanymi szczegółami.

Systemy BI

Sage symfonia erp

Firma ZnanySystem Sp. z o.o. już od wielu lat działa na rynku. Osiąga to co najlepsze, zaspokaja wszelkie oczekiwania jakie mają wobec oprogramowania Comarch ERP klienci. Jeżeli mamy kłopoty z wydajnością procesów firmowych, Comarch na pewno nam pomoże. Kiedy postawimy na tak dobre oprogramowanie jak ZnanySystem Sp. z o.o. mamy szansę na odniesienie sukcesu, na zrealizowanie tego, na czym nam zależy. Rozwiązania na wysokim poziomie to nasza szansa, szansa na kolejne zwycięstwa w walce z konkurencją oraz wzmacnianie swojej pozycji, a także wspieranie rozwoju organizacji w zakresie systemów aplikacji biznesowych i systemów ERP.

Tematyczna obudowa na komórkę

Etui do telefonu

Spersonalizowany charakter androida, uzyskasz dzięki zakupowi obudowy na telefon na zamówienie. Możesz wybrać zdjęcie ukochanej osoby lub ulubionej gwiazdy kina czy muzyki. Udostępniamy łatwe w obsłudze narzędzie kreacji, można z niego w prosty sposób korzystać i zamawiać pokrowiec w wybranym modelu na mobilny sprzęt od producentów takich jak Samsung, HTC, LG. Na naszej stronie internetowej istnieje także możliwość wybrania gotowego etui na smartfona o grafice tematycznej (m.in. muzyka, moda, sport).

I.J. Paliga - tworzenie modeli w trójwymiarze

Wydruki 3d

Jeśli interesują Cię trójwymiarowe modele, które będą wykonane przy dbałości o każdy najmniejszy szczegół, to musisz zgłosić się do firmy I.J. Paliga. Oferujemy wydruki 3D przy wykorzystaniu specjalistycznych technologii, oprogramowania oraz sprzętu. Zachęcamy Państwa do przesyłania załączników swoich projektów!

Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze - Kapeo Laser Gdańsk

Usługi spawalnicze Gdańsk

Projektujemy gotowe wyroby ze stali i zajmujemy się obróbką różnego rodzaju metali. W pracy Kapeo Laser stosujemy nowoczesne parki maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, zleconym nam zadaniom. Świadczymy profesjonalne usługi spawalnicze w naszej siedzibie w Gdańsku. Podejmujemy się scalania konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej, pokrytej powłoką galwaniczną, a także z aluminium. Podczas obróbki korzystamy z pięciu nowoczesnych półautomatów produkcji cenionej firmy ESAB.

Produkcja nośników CD

Tłoczenie płyt

Profesjonalny sprzęt, bogate doświadczenie i wiedza to gwarancja, że usługi, które świadczymy są najwyższej jakości. Nasza firma wykonuje między innymi nadruki na DVD oraz CD, jak również zajmuje się tłoczeniem płyt CD i DVD. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania opakowań do płyt. Wszystkie nasze usługi realizujemy w szybkim czasie w bardzo atrakcyjnej cenie. Solidne produkty świadczą o naszej precyzji przy produkcji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej na stronie!

Bionatur - opracowywanie i pakowanie zdrowej żywności

Produkcja suplementów diety

W ostatnich latach również i w Polsce szczególnie modny staje się tzw. zdrowy styl życia. Jego prowadzenie wiąże się nie tylko z uprawianiem sportu, lecz także odpowiednim odżywianiem się. Dlatego też, główną domeną firmy Bionatur jest produkcja suplementów diety. Nie posiadamy własnych wyrobów, działamy kontraktowo na podstawie umowy zawartej z innym podmiotem z branży przetwórstwa spożywczego. Opracowywane przez nas wyroby mogą mieć postać tabletek, pastylek, proszków, czy też napojów lub syropów.

Termen - produkcja urządzeń dla ciepłownictwa

Zbiornik ciśnieniowy

Wystarczy dostarczyć nam swój autorski projekt, a my wyprodukujemy nowoczesny i trwały zbiornik ciśnieniowy. Dajemy gwarancję, że będzie to wyrób wysokiej jakości, ponieważ do wytwarzania używamy jedynie atestowanych materiałów. W Termen korzystamy ze stali niskowęglowej ocynkowanej albo zabezpieczonej dodatkowo warstwą antykorozyjną. Najczęstszym zastosowaniem naszego sprzętu jest przemysł chłodniczy, ciepłownictwo, budynki użyteczności publicznej oraz inne. Przechowywana jest w nich m.in. woda, amoniak lub powietrze.

Serwis sprzętu komputerowego

Naprawa komputerów Gdańsk

Zapewniamy najwyższy poziom serwisowania sprzętu komputerowego. Zajmujemy się naprawą laptopów, netbooków, a także komputerów PC, zarówno jednostek centralnych, jak i innych elementów zestawu. Ponadto oferujemy bezpłatny dojazd do Klienta co pozwala ograniczyć koszt naprawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

http://www.profisystemcnc.pl/index.php/oferta/frezarki

Obrabiarki cnc

Tradycyjne oraz nowoczesne obrabiarki CNC różnego rodzaju a także wiele innych maszyn i urządzeń. Jesteśmy producentem, który zdaje sobie sprawę z wymagań klienta i jak nikt inny potrafi je spełnić. Oprócz sprzedaży zajmujemy się także serwisem urządzeń – zarówno tych sprzedawanych przez nas, jak i pochodzących od innych producentów. Wszystko po to, aby nasi nowi i stali klienci mogli cieszyć się kompleksową i fachową obsługą. Obrabiarki CNC i wszystkie inne urządzenia, jakie oferujemy, to produkty wysoko jakościowe i nie ulegające awariom.

Odkryj potencjał automatyki

Automatyka Przemysłowa

Czy wiesz jak wiele zyskasz dzięki nowoczesnym rozwiązaniom? Automatyka przemysłowa to przede wszystkim zespół dodatkowych narzędzi kontrolnych oraz pozwalających na usprawnienie sterowania linią produkcyjną oraz obsługa maszyn. Pozwolą zastąpić wiele wieloetapowych procedur konkretnymi rozwiązaniami. Przyczyni się do nie tylko do większej efektywności pracy, ale także do dokładniejszego realizowania projektów. W naszej ofercie znalazły się więc zarówno sterowniki, jak i panele operatorskie dla urządzeń.

MATERNA - tworzymy oprogramowanie na smartfony i tablety

Aplikacje mobilne dla firm

Obecnie mniejsze od klasycznego komputera PC czy laptopa urządzenia, takie jak smartfony i tablety są powszechnie wykorzystywane przez miliony osób w Polsce. Dlatego też warto pomyśleć, w jaki sposób zagospodarować ten potencjał w kontekście marketingowym i promocji własnej marki oraz produktów. Z całą pewnością pomogą w tym Państwu aplikacje mobilne dla firm, których tworzeniem na zlecenie zajmuje się MATERNA. Jesteśmy w stanie zaprojektować quiz, konkurs, ankietę, platformę do uczenia się oraz szereg innych rozwiązań.

Usługi marketingowe mProfi

Reklama sms

Chcesz poprowadzić kampanię marketingową swojej firmy? Pomyśl o wszelkich kanałach dotarcia do klienta. E-mail czy tradycyjna poczta obecnie nie wystarczy, skuteczniejsza może okazać się reklama sms, ponieważ jest jedną z najbardziej bezpośrednich form oddziaływania na klienta. Korzystając z platformy mProfi będziesz mógł budować bazę kontaktów, informować o nowościach i promocjach oraz przeprowadzać ankiety, konkursy i głosowania. Zobacz jak to działa, zarejestruj się i wykorzystaj pakiet darmowych wiadomości.

Alternatywa dla repozytorium

Archiwizacja dokumentów

Wybierając naszą firmę oraz ofertę, którą przygotowaliśmy, możesz mieć pewność, że usprawnisz działania swojego biznesu. Archiwizacja dokumentów nie musi być ani długotrwała, ani też wymagająca skupienia i zaangażowania. Dzięki nowoczesnym systemom, które przygotowaliśmy, będzie to niezwykle prosta praca. Łatwiejsze też okaże się katalogowanie oraz opisywanie zarówno umów, jak i faktur. Wykorzystanie elektronicznego systemu obiegu pozwala również zrezygnować z obsługi tradycyjnego repozytorium materiałów.

UniForge - drukowanie w technologii FDM i CJP

Wydruki 3D

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakresem specjalistycznych usług oferowanych przez firmę UniForge. Na zlecenia naszych Klientów wykonujemy profesjonalne wydruki 3D w technologiach FDM i CJP. Pracujemy na nowoczesnym i bardzo dokładnym sprzęcie, dzięki czemu nie boimy się przyjmowania skomplikowanych bądź nietypowych zleceń. Dodatkowo organizujemy także szkolenia dla dzieci i dorosłych oraz pokazy technologiczne. Na stronie internetowej znajdą Państwo galerię naszych prac. Zachęcamy do współpracy.

Ogrzewanie - Atrakcyjne ceny

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Nasza oferta to kominki narożne, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne, elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych artykułów grzewczych. Działamy w tej branży już od wielu lat co zaowocowało doświadczeniem w dystrybucji i sprzedaży. Ważni są dla nas nasi klienci i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom nam stawianym.