Wyposażenie na wyprawy

Skrzynie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość zakupienia u nas latarek czy skrzyń transportowych. Dzięki ich wykonaniu z najbardziej trwałych i wytrzymałych materiałów możliwe jest uzyskanie ich odporności na działanie czynników zewnętrznych, w tym urazy mechaniczne.

Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze - Kapeo Laser Gdańsk

Usługi spawalnicze Gdańsk

Projektujemy gotowe wyroby ze stali i zajmujemy się obróbką różnego rodzaju metali. W pracy Kapeo Laser stosujemy nowoczesne parki maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, zleconym nam zadaniom. Świadczymy profesjonalne usługi spawalnicze w naszej siedzibie w Gdańsku. Podejmujemy się scalania konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej, pokrytej powłoką galwaniczną, a także z aluminium. Podczas obróbki korzystamy z pięciu nowoczesnych półautomatów produkcji cenionej firmy ESAB.

Alternatywa dla repozytorium

Archiwizacja dokumentów

Wybierając naszą firmę oraz ofertę, którą przygotowaliśmy, możesz mieć pewność, że usprawnisz działania swojego biznesu. Archiwizacja dokumentów nie musi być ani długotrwała, ani też wymagająca skupienia i zaangażowania. Dzięki nowoczesnym systemom, które przygotowaliśmy, będzie to niezwykle prosta praca. Łatwiejsze też okaże się katalogowanie oraz opisywanie zarówno umów, jak i faktur. Wykorzystanie elektronicznego systemu obiegu pozwala również zrezygnować z obsługi tradycyjnego repozytorium materiałów.

http://www.elkrak.pl/

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Nasza oferta to kominki narożne, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne, elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych artykułów grzewczych. Działamy w tej branży już od wielu lat co zaowocowało doświadczeniem w dystrybucji i sprzedaży. Ważni są dla nas nasi klienci i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom nam stawianym.

Systemy transportowe

Przenośniki

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości maszyn do przemysłu. Oferujemy również nowoczesne podajniki ślimakowe, które doskonale sprawdzają się przy przenoszeniu różnego rodzaju materiałów, zarówno suchych, mokrych jak i mulistych o zróżnicowanym rozdrobnieniu. Znajdują one swoje zastosowanie w recyklingu, rolnictwie, betoniarniach, utylizacji odpadów zwierzęcych oraz w piecach grzewczych. Wszelkie parametry wymiarowe dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy!

Jak ochronić elementy przed rdzą, a do tego odświeżyć ich wygląd

Malowanie proszkowe

Proponujemy takie rozwiązanie, które nie tylko pozwala na lakierowanie w szerokiej palecie barw, ale jednocześnie zabezpiecza metalowy element przed rdzą i warunkami atmosferycznymi. Malowanie proszkowe, wykonywane przez naszych fachowców, poprzedzamy dokładnym oczyszczaniem mechanicznym i chemicznym, następnie nakładamy bardzo wytrzymały lakier.

Opakowania ze szkła

butelki szklane

Mają różne kształty oraz pojemności, dlatego można wykorzystać je przy produkcji przetworów, owoców, miodów, ale również przypraw i mięsa. Słoiki i butelki szklane dostępne są zarówno w wersji transparentnej, jak i kolorowej tak aby dopasować je do zawartości. Nasze produkt kierujemy do osób działających w przemyśle spożywczym, a także do hurtowni.

Grawery na drewnie i innych materiałach

Grawerowanie laserowe

Ozdabianie przedmiotów spersonalizowanymi wzorami uwydatni niepowtarzalny charakter właściciela. Trwałym i wydajnym sposobem tworzenia różnorodnych motywów na drewnie, plexi czy szkle jest grawerowanie laserowe. Specjalistyczna obrabiarka pozwala nam na stworzenie niezwykle precyzyjnych projektów - nawet, jeśli są one wyjątkowo małych rozmiarów.

Zegarki męskie

Zegarki męskie

Szczególnie cenimy zazwyczaj te firmy, które potrafią wyjść poza swoją specjalizację i przygotować niezwykle eklektyczny zestaw produktów. Zegarki męskie Tissot świetnie wpisują się w tę politykę. Oprócz imponującego asortymentu eleganckiego sprzętu zaprojektowanego z myślą o aktywnym trybie życia, Szwajcarscy producenci proponują też tak gustowne modele jak T-Gold (jak wskazuje sama nazwa, zawierające w sobie złote elementy) czy Heritage. Wszystkie możecie nabyć w naszym sklepie, zapraszamy!

Obróbka tkanin w przemyśle odzieżowym

krojownie materiałów tekstylnych

Doskonale rozwinięty rynek konkurencyjny mobilizuje przedsiębiorstwa odzieżowe do wdrażania nowych rozwiązań technologicznych. Zaawansowane krojownie materiałów tekstylnych umożliwiają precyzyjną obróbkę tkanin oraz wysoką wydajność pracy. Oferowane przez nas katery gwarantują sprawny przebieg wszystkich procesów produkcyjnych.

Hybrydowe oczyszczanie spoin

Czyszczenie spawów

Stworzona przez naszą firmę i opatentowana technologia, dzięki której trawienie elektromechaniczne spoin jest efektywniejsze i mniej czasochłonne. Czyszczenie spawów jeszcze nigdy nie było prostsze - oferujemy zarówno urządzenia, jak i zestawy materiałów eksploatacyjnych oraz dedykowanych elektrolitów niezbędnych do realizacji tego procesu.

Elementy wyposażenia cukierni

witryna chłodnicza cukiernicza

Dostępne w naszej oferty elementy wyposażenia punktów sprzedających artykuły spożywcze cieszą się dobrą renomą. Każda witryna chłodnicza cukiernicza pozwoli na wyeksponowanie produktów, przy jednoczesnym zachowaniu ich świeżości. Zabezpieczają żywność przed zepsuciem się pod wpływem ciepła oraz przed dostępem insektów.

canal +

canal +

Poszukujesz oferty telewizji bądź internetu w atrakcyjnej cenie? Nasza firma oferuje korzystne pakiety canal +! Na naszej stronie znajdziesz atrakcyjne promocje oraz szczegółowy opis oferty, z którym możesz się zapoznać. Odwiedź nas stacjonarnie we Wrocławiu w C.H. Astra lub C.H. Marino lub zadzwoń.

Rozwiązania dla przemysłu

Przekładnie ślimakowe

W ofercie firmy Dagar znajdziecie Państwo wysokiej jakości automatykę przemysłową, aparaturę kontrolno-pomiarową oraz osprzęt elektryczny znanych i cenionych producentów. Polecamy rozwiązania, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w branży energetyki, ciepłownictwa, przemyśle chemicznym, hutnictwie itd. Wśród nich znajdują się niezawodne przekładnie ślimakowe, wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów.

Asortyment dla hoteli

Wyposażenie hotelowe

Nasza firma zaopatruje biura i obiekty noclegowe w kompleksowe rozwiązania i profesjonalny asortyment. Dostarczane przez nas wyposażenie hotelowe jest najwyższej jakości. Mamy w ofercie zamki do drzwi, telewizory, systemy sieci bezprzewodowej, dotykowe włączniki LED, sejfy, minibary, zestawy do prasowania, suszarki, lustra i wiele innych.

Ile kosztuje zamontowanie rejestratora czasu pracy?

Rejestracja czasu pracy cena

Aby efektywnie zarządzać projektami należy najpierw obserwować pracę danej firmy. Monitoring działań powinien obejmować takie elementy jak rejestracja czasu pracy oraz tworzenie map czynności. Jesteśmy specjalistami, którzy działają w branż biznesowej od wielu lat. Pomagamy przedsiębiorcom osiągać jak najlepsze wyniki, zarówno jeśli chodzi o jakość pracy, jak i o finanse. Dlatego zachęcamy serdecznie do podjęcia z nami współpracy. Naszą ofertę kierujemy wszystkich właścicieli małych średnich i dużych firm.

Cutter Tech

Usługi spawalnicze

Nasza firma wykonuje cięcia laserowe, gięcie blach, usługi spawalnicze i wiele innych. Do naszej pracy wykorzystujemy metody elektryczne, gazowe oraz TIG. Dzięki temu możemy łączyć nawet bardzo cienkie materiały, utrzymując wysoką jakość spawu. Zakres naszych świadczeń obejmuje metale standardowe, ale również stal kwasoodporną.

Sprzęt do pomiarów akustycznych

badania akustyczne

Oferujemy urządzenia niezbędne przy pomiarach. Badania akustyczne wymagają odpowiednich sprzętów, dlatego proponujemy mierniki poziomu, natężenia, jakości i mocy dźwięku. W ofercie dostępne są też urządzenia do analizy oktawowej, a także sprawdzania czasu pogłosu. Spełniają niezbędne specyfikacje i normy.

GoHD.pl

Uchwyty gopro

Tylko w naszym asortymencie znajdują się tak wyjątkowe oraz profesjonalne kamery GoPro, akcesoria do nich oraz inne dodatki takie jak np. uchwyty, które odznaczają się wysoką jakością, atrakcyjną ceną oraz solidnością konstrukcji. Są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, dlatego właśnie spełniają swoją rolę nawet w ekstremalnych warunkach! Przekonaj się sam...

Techniczne wyroby gumowe na indywidualne zamówienie

Gumowanie wałków

Wykorzystujemy doświadczenie i możliwości, jakie daje nam rozbudowany park maszynowy do produkcji m.in. technicznych wyrobów silikonowych i poliuretanowych. Oferujemy Państwu gumowanie wałków, rolek i kół, które wymagają regeneracji z uwagi na zwiększoną eksploatację. Zajmujemy się produkcją ergonomicznych profili wytłaczanych oraz zaawansowaną obróbką CNC.

Urządzenia do firmowej komunikacji

Centrala telefoniczna Panasonic

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą na najbardziej nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw, w których wymiana informacji pomiędzy pracownikami wewnętrznych działów jest niezwykle istotna. Polecamy centrale telefoniczne, służące za prawdziwy firmowy serwer - dzięki nim oszczędzicie państwo i sprawicie, że kontakt poszczególnych osób będzie ułatwiony. Zaopatrujemy się u najlepszych firm, które oferują tylko sprawdzone, najnowsze pod kątem technologicznym rozwiązania.

Karty transpoderowe

Karty transpoderowe

Z myślą o naszych klientach biznesowych, przygotowaliśmy propozycję dedykowanego oprogramowania ESOK do przebieralni i przymierzalni. Zamontowanie specjalistycznego sprzętu umożliwia dostęp do obiektów za pomocą czytnika kart magnetycznych. Rozdawane są po wykupieniu usługi przez klienta. Posiadanie takiej karty oznaczać będzie możliwość wstępu na basen czy do klubu fitness. Od 20 lat zdobywamy doświadczenie w tworzeniu systemów IT i aktualizacji oprogramowań. Dzięki temu ESOK to najwyższa funkcjonalność.

Komputery All in One w dobrej cenie

Komputer All in One

W naszej firmie zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnego sprzętu informatycznego na potrzeby przedsiębiorstw i biznesów z wielu różnych dziedzin. Przykładowymi produktami oferowanymi w naszym asortymencie są przemysłowe komputery panelowe. Komputer All in One dobierany jest do potrzeb firmy z wzięciem pod uwagę czynników takich, jak przekątna ekranu, warunki pracy, sposób chłodzenia oraz montażu. Szczegółowe porady można uzyskać kontaktując się z naszym konsultantem. Oferta zawiera produkty od najlepszych marek elektronicznych.

Bezobsługowe panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Spraw, by twój dom stał się przyjazny dla środowiska naturalnego. Skorzystaj z oferty firmy Gabra Energia i zainwestuj w nowoczesne, wydajne, a na dodatek praktycznie bezobsługowe panele fotowoltaiczne. Cena takiej zaawansowanej instalacji szybko ci się zwróci, a na dodatek będziesz mógł na tym zarobić.

Akcesoria chłodnicze

filtry do chłodni

Służą nie tylko obniżaniu temperatury czy oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń i szkodliwych substancji, ale także odsysaniu wilgoci zawartej w otoczeniu. Filtry do chłodni to jeden z głównych elementów wyposażenia instalacji klimatyzacyjnych czy wentylatorowych, bez których nie mogłyby prawidłowo sprawować swojej funkcji.

BAK Tłocznia Dysków Optycznych

Nadruki na płytach

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie wykonywane przez naszych specjalistów, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, nadruki na płytach CD. Zajmujemy się także wykonywaniem tłoczenia czy oznakowania dla nośników DVD. Za sprawą tego typu rozwiązań możliwe jest nanoszenie odpowiednich informacji, pozwalających na szybkie i łatwe odszukiwanie potrzebnych Wam nośników, na których znajdują się Wasze poliki, zdjęcia czy filmy. Gwarantujemy naszym klientom atrakcyjne ceny.

Urządzenia do pneumatyki przemysłowej

Pneumatyka Bydgoszcz

Jedną z naszych specjalności jest pneumatyka siłowa. W naszej firmie pracują doświadczone i wykwalifikowane osoby dbające o zachowanie najwyższej jakości usług. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory nam zaufali i przekonaj się, że w dziedzinie pneumatyki siłowej nie mamy sobie równych. Zapewniamy, że wybór naszych artykułów przyniesie Ci powody do zadowolenia.

Kompresory śrubowe

Sprężarki śrubowe

Najwyższej klasy sprężarki śrubowe - to właśnie one są jednym z głównych punktów naszej oferty. Sprzedając je staramy się zapewnić klientom optymalne rozwiązania. Wszystkie nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju i wykonane z najwyższej klasy materiałów, co zapewnia im doskonałe i niezawodne działanie. Wybierając nasz sprzęt zapewniasz sobie urządzenia, których doskonała funkcjonalność i wydajność Cię zaskoczą. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty czekają na Ciebie na naszej stronie internetowej.

Części do kosiarek

Noże do kosiarki bijakowej kątowe

Poszukujesz sklepu internetowego, w którym w prosty i przede wszystkim szybki sposób zakupisz potrzebne części do maszyn rolniczych i sprzętu wykorzystywanego w gospodarstwie domowym? Jesteś w idealnym miejscu. W naszym przedsiębiorstwie znajdziesz między innymi kompleksowe noże do kosiarki bijakowej kątowe.

Ładowanie samochodu elektrycznego

Stacje ładowania Wallbox dla domu

Nie musisz ograniczać się do punktów w mieście czy przy drogach szybkiego ruchu. Stacje ładowania Wallbox dla domu mogą już wkrótce zasilać samochód elektryczny na twoim podwórku. Nasze produkty dysponują prądem przemiennym AC. Masz wątpliwości, czy powinieneś je zainstalować w garażu czy innej części posesji? Zapraszamy do kontaktu.

Maszyny i linie produkcyjne

Maszyny produkcyjne

Jeżeli chciałbyś kupić lub wynająć specjalistyczne maszyny produkcyjne, to koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Naszym klientom proponujemy profesjonalny sprzęt odznaczający się najwyższą jakością wykonania, dużą dokładnością wydruku oraz łatwością obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Systemy filtrujące

Systemy filtrujące

Prowadzisz swój zakład przemysłowy, a może salon kosmetyczny czy też gabinet stomatologiczny? Wszystkie te trzy miejsca łączy jedno. Powinny posiadać wydajne systemy filtrujące. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj spośród różnych sprawdzonych rozwiązań zarówno dla przemysłu elektronicznego, mechanicznego jak i wyżej wymienionych gabinetów. Zapraszamy do zakupów!

Nowoczesne maszyny

Robotyzacja

Nowoczesne maszyny to narzędzia, które stanowią ogromne udogodnienie dla dzisiejszych przedsiębiorców. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, takim jak robotyzacja, wiele procesów przemysłowych zyskało na automatyzacji i szybkości działania. Nowe maszyny są w stanie wykonywać pracę, która jeszcze kilka lat temu wymagała ręcznego wykonywania. Robotyzacja umożliwiło przemysłowi szereg rewolucyjnych udogodnień, a przedsiębiorcy coraz bardziej inwestują w nowoczesne maszyny, by zapewnić sobie przewagę konkurencyjną na rynku.