Wyposażenie na wyprawy

Skrzynie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość zakupienia u nas latarek czy skrzyń transportowych. Dzięki ich wykonaniu z najbardziej trwałych i wytrzymałych materiałów możliwe jest uzyskanie ich odporności na działanie czynników zewnętrznych, w tym urazy mechaniczne.

Uszczelki i pasy gumowe

Uszczelki gumowe

Pasym łańcuchy a może uszczelki gumowe? Wszystkich naszych stałych klientów, a także tych, którzy nas jeszcze nie znają, mamy przyjemność poinformować, że obecnie w naszym sklepie internetowym, trwa jesienna wyprzedaż całego asortymentu. Proponujemy naprawdę niskie ceny na takie produkty, jak różnego rodzaju łożyska toczne, pasy klinowe, łańcuchy, pierścienie, uszczelki gumowe oraz wiele innych, dostępnych w naszym sklepie. Proszę się nie obawiać, nie jest to wyprzedaż starych części, które zalegają w naszym magazynie.

Profesjonalna wtryskownia

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Skorzystanie z naszych usług sprawi, że znacznie poprawią Państwo jakość wykonywanych w swoich przedsiębiorstwach wyrobów. Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, z których wykonujemy elementy o wszechstronnym zastosowaniu. Najczęściej są to formy wtryskowe z bardzo dobrze i dokładnie oddanymi szczegółami.

Świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze - Kapeo Laser Gdańsk

Usługi spawalnicze Gdańsk

Projektujemy gotowe wyroby ze stali i zajmujemy się obróbką różnego rodzaju metali. W pracy Kapeo Laser stosujemy nowoczesne parki maszynowe, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, zleconym nam zadaniom. Świadczymy profesjonalne usługi spawalnicze w naszej siedzibie w Gdańsku. Podejmujemy się scalania konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej, pokrytej powłoką galwaniczną, a także z aluminium. Podczas obróbki korzystamy z pięciu nowoczesnych półautomatów produkcji cenionej firmy ESAB.

Produkcja nośników CD

Tłoczenie płyt

Profesjonalny sprzęt, bogate doświadczenie i wiedza to gwarancja, że usługi, które świadczymy są najwyższej jakości. Nasza firma wykonuje między innymi nadruki na DVD oraz CD, jak również zajmuje się tłoczeniem płyt CD i DVD. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania opakowań do płyt. Wszystkie nasze usługi realizujemy w szybkim czasie w bardzo atrakcyjnej cenie. Solidne produkty świadczą o naszej precyzji przy produkcji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej na stronie!

http://www.profisystemcnc.pl/index.php/oferta/frezarki

Obrabiarki cnc

Tradycyjne oraz nowoczesne obrabiarki CNC różnego rodzaju a także wiele innych maszyn i urządzeń. Jesteśmy producentem, który zdaje sobie sprawę z wymagań klienta i jak nikt inny potrafi je spełnić. Oprócz sprzedaży zajmujemy się także serwisem urządzeń – zarówno tych sprzedawanych przez nas, jak i pochodzących od innych producentów. Wszystko po to, aby nasi nowi i stali klienci mogli cieszyć się kompleksową i fachową obsługą. Obrabiarki CNC i wszystkie inne urządzenia, jakie oferujemy, to produkty wysoko jakościowe i nie ulegające awariom.

Odkryj potencjał automatyki

Automatyka Przemysłowa

Czy wiesz jak wiele zyskasz dzięki nowoczesnym rozwiązaniom? Automatyka przemysłowa to przede wszystkim zespół dodatkowych narzędzi kontrolnych oraz pozwalających na usprawnienie sterowania linią produkcyjną oraz obsługa maszyn. Pozwolą zastąpić wiele wieloetapowych procedur konkretnymi rozwiązaniami. Przyczyni się do nie tylko do większej efektywności pracy, ale także do dokładniejszego realizowania projektów. W naszej ofercie znalazły się więc zarówno sterowniki, jak i panele operatorskie dla urządzeń.

MATERNA - tworzymy oprogramowanie na smartfony i tablety

Aplikacje mobilne dla firm

Obecnie mniejsze od klasycznego komputera PC czy laptopa urządzenia, takie jak smartfony i tablety są powszechnie wykorzystywane przez miliony osób w Polsce. Dlatego też warto pomyśleć, w jaki sposób zagospodarować ten potencjał w kontekście marketingowym i promocji własnej marki oraz produktów. Z całą pewnością pomogą w tym Państwu aplikacje mobilne dla firm, których tworzeniem na zlecenie zajmuje się MATERNA. Jesteśmy w stanie zaprojektować quiz, konkurs, ankietę, platformę do uczenia się oraz szereg innych rozwiązań.

Usługi marketingowe mProfi

Reklama sms

Chcesz poprowadzić kampanię marketingową swojej firmy? Pomyśl o wszelkich kanałach dotarcia do klienta. E-mail czy tradycyjna poczta obecnie nie wystarczy, skuteczniejsza może okazać się reklama sms, ponieważ jest jedną z najbardziej bezpośrednich form oddziaływania na klienta. Korzystając z platformy mProfi będziesz mógł budować bazę kontaktów, informować o nowościach i promocjach oraz przeprowadzać ankiety, konkursy i głosowania. Zobacz jak to działa, zarejestruj się i wykorzystaj pakiet darmowych wiadomości.

Alternatywa dla repozytorium

Archiwizacja dokumentów

Wybierając naszą firmę oraz ofertę, którą przygotowaliśmy, możesz mieć pewność, że usprawnisz działania swojego biznesu. Archiwizacja dokumentów nie musi być ani długotrwała, ani też wymagająca skupienia i zaangażowania. Dzięki nowoczesnym systemom, które przygotowaliśmy, będzie to niezwykle prosta praca. Łatwiejsze też okaże się katalogowanie oraz opisywanie zarówno umów, jak i faktur. Wykorzystanie elektronicznego systemu obiegu pozwala również zrezygnować z obsługi tradycyjnego repozytorium materiałów.

Ogrzewanie - Atrakcyjne ceny

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Nasza oferta to kominki narożne, kurtyny powietrzne, piece akumulacyjne, elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz wiele innych artykułów grzewczych. Działamy w tej branży już od wielu lat co zaowocowało doświadczeniem w dystrybucji i sprzedaży. Ważni są dla nas nasi klienci i staramy się sprostać wszystkim wymaganiom nam stawianym.

Specjaliści od odzysku plików

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID

Jesteśmy informatykami śledczymi z pasji, którzy są w stanie realizować bardzo skomplikowane zlecenia dla swoich Klientów. Mega to odzyskiwanie danych , którym zajmują się najwięksi profesjonaliści w branży. Posiadamy specjalistyczne narzędzia oraz jesteśmy doświadczeni i dzięki temu jesteśmy w stanie przywrócić pliki z macierzy RAID, serwerów, komputerów, dysków twardych, pamięci przenośnych oraz kamer cyfrowych. Jesteśmy specjalistami, którzy są w stanie doradzić, a także szybko zamienić słowa w czyny - oferujemy doskonałe warunki cenowe.

Akcesoria do urządzeń grających

Jantzen Audio

Nasza firma zajmuje się dystrybucją między innymi urządzeń do nagłośnienia, w tym głośników oraz wzmacniaczy. Posiadamy sprzęt między innymi marki Jantzen Audio. W naszej ofercie znajdziesz na przykład cewki powietrzne różnej długości, kondensatory o różnym napięciu oraz miedziane przewody głośnikowe.

Kształtowanie stali nierdzewnej i innych materiałów

Frezowanie aluminium

Sukces i powodzenie naszego przedsiębiorstwa byłyby niemożliwe do osiągnięcia, gdyby nie nasze nowoczesne zaplecze technologiczne, pozwalające na rzetelne, precyzyjne i szybkie frezowanie aluminium, stali nierdzewnej, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Firma Nekers wykonuje wszystkie prace w oparciu o standardy jakości i bezpieczeństwa, a także pod czujnym okiem naszej wysoce wykwalifikowanej kadry. Dokładny opis przeprowadzanych działań został zamieszczony na naszej stronie internetowej.

http://www.tmpsc.pl/

Usługi it Poznań

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które może pochwalić się długoletnim (ponad 15 lat) doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe oraz profesjonalne usługi informatyczne. Specjaliści z TMP oferują naprawę sprzętu, kontrolę luk w systemie (audyt bezpieczeństwa informacji), a także stworzenie strony internetowej. Jak sami Państwo widzicie nasza propozycja jest bardzo rozbudowana. Jenak Ci wszyscy, którzy chleliby jeszcze bardziej przekonać się do naszej fachowości, zapraszamy do odwiedzenia witryny firmowej.

Komputery mobilne firmy Zebra

Terminale mobilne

Szanowni klienci, doskonale wiemy, że sprawne działanie każdego przedsiębiorstwa, szczególnie w branży handlowo-usługowej, w dużej mierze zależy także od zaplecza technicznego. Dlatego też w naszej ofercie znajduje się wiele cennych i atrakcyjnych urządzeń, które usprawnią i poprawią jakość świadczonych przez państwa usług. Doskonałym narzędziem są nasze terminale mobilne. Wyposażone są w specjalistyczne czytniki kodów, dzięki czemu za ich pomocą może być prowadzona ewidencja środków stałych. Są również kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami.

pixmet.pl

Spawanie TIG

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, jakiej zakres zaprezentowany został na naszej stronie internetowej, gdzie przedstawione zostały nasze profesjonalne spawanie TIG. Dzięki dostępnym u nas nowoczesnym maszynom możliwe jest uzyskiwanie precyzyjnie wykonywanego cięcia oraz gięcia blach czy też rur.