Spedcyja międzynarodowa

Transport międzynarodowy Warszawa

W doskonałej ofercie posiadamy rozwiązania dla każdej z branż - oferujemy nasze usługi logistyczne - transport międzynarodowy w najlepszym wydaniu. Operator logistyczny PartnersPol Group Sp. z o.o. to najwyższa jakość usług - współpracujemy z najlepszymi oraz dla najlepszych. Jesteśmy w stanie zaplanować każde rozwiązanie - na lądzie, morzu i w powietrzu. Nasza firma znajduje się w Warszawie.

Przeprowadzki Jasło

Decydując się na obsługę naszej firmy z Jasła w zakresie przeprowadzki zyskujecie Państwo najwyższej jakości usługi transportowe. Posiadamy niezawodne samochody dostosowane do przewozu ciężkich i wielkogabarytowych przedmiotów. Zajmujemy się demontażem mebli, skutecznym zabezpieczaniem dobytku, załadunkiem oraz rozładunkiem.

Serwis klimatyzacji Warszawa Wołomin

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalny serwis klimatyzacji, Warszawa i nasza firma w niej zlokalizowana to najlepszy wybór. Oferujemy serwis klimatyzacji, czyli jej regularne przeglądy, a także naprawy. Działamy z każdą marką i producentem aut. Zamów również odgrzybianie! Nasz serwis klimatyzacji to najlepszy możliwy wybór!

Emalia do pojazdów

Lakiery samochodowe Bydgoszcz

W naszej ofercie znajdują się emalie do pojazdów osobowych i nie tylko. Nasza firma zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się lakiery samochodowe i przemysłowe. Proponujemy emalie bazowe, a także bezbarwne. Dysponujemy ogromnym wyborem kolorów. Ponadto w sprzedaży mamy szpachlówki, podkłady i rozcieńczalniki.

Common Rail Kotlewski Serwis

Naprawa wtryskiwaczy Bosch

Zajmujemy się w pełni fachową naprawą wtryskiwaczy Bosch, które są skomplikowanymi systemami. My posiadamy należytą wiedzę oraz środki, żeby wyeliminować jakąkolwiek usterkę - zapraszamy do skorzystania z usługi - proces jest szybki i polega na diagnozie, demontażu, myciu, a także zastąpieniu wadliwej konstrukcji.

Bezproblemowy skup samochodów używanych

Skup samochodów Gdynia

Na tle innych przedsiębiorstw wyróżnia nas profesjonalizm w działaniu, zaangażowanie w realizację zleceń i atrakcyjne warunki współpracy. Oferujemy skup samochodów na najwyższym poziomie - zawsze szybko, bezpiecznie i solidnie. Sprzedaj nam swój samochód i pozbądź się problemu z głowy otrzymując najlepszą możliwą ofertę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Gdyni i całego województwa pomorskiego.

Importujemy samochody

Import samochodów z ameryki

Import samochodów to nasza specjalność. Sprowadzamy auta ze Stanów Zjednoczoncyh te sprawne jak i te nadające się do złomowania, dzięki czemu pozyskujemy części do dalszej sprzedaży. W ofercie znajdą Państwo części marek takich jak BWM czy Chevrolet. Nasza znajomość ze sprawdzonymi handlarzami oraz wiedza w tematyce importu pozwala na zapewnienie wyłącznie wysokiej jakości elementów.

Autoryzowany serwis opon

Opony Kumho

W naszym zakładzie znajdziecie coraz popularniejsze wśród kierowców ogumienie typu UHP umożliwiające szybką, bezpieczną jazdę. Jesteśmy autoryzowanym warsztatem serwisującym opony Kumho Tire, jednego z wiodących producentów na rynku azjatyckim. Przy zakupie produktów tej marki otrzymasz darmową kartę bezpieczeństwa kwalifikującą ogumienie do wymiany w razie powstania uszkodzeń mechanicznych.

Transport pasażerów do Holandii

Transport Holandia

Jesteśmy wielkopolską firmą zajmującą się między innymi spedycją krajową oraz międzynarodową. Oferujemy również transport materiałów niebezpiecznych oraz wielkogabarytowych na terenie Europy. Zajmujemy się również magazynowaniem towarów, holowaniem pojazdów, obsługą logistyczną oraz realizujemy przewozy ekspresowe.

Ciągnik na sprzedaż

skup maszyn rolniczych

Dzięki ofercie naszej firmy pozbędziesz się ciągnika, pługa, siewnika, czy kombajnu zbożowego. Prowadzimy skup maszyn rolniczych. Zapewniamy wycenę, korzystny koszt transakcji oraz płatność gotówką do 80 000 zł. Zajmiemy się zarówno starszymi, jak i nowszymi urządzeniami. Działamy na terenie całej Polski.

Polskie maszyny pakujące

Systemy pakujące

Działamy w jednym z obszarów przemysłu, który łączy się wszechstronnie z wieloma innymi. Przedsiębiorstwo Radpak dystrybuuje między innymi nowoczesne systemy pakujące. Są to urządzenia sterowane komputerowo, które można z łatwością zaprogramować. Są wykonane z solidnych i trwałych podzespołów, co sprawia, że nie mają tendencji do ulegania awariom. Co ważne, charakteryzują się bardzo dużą mocą przerobową co z pewnością przyniesie korzyść w każdej fabryce oraz zakładzie wysyłających swoje produkty w daleką drogę. Serdecznie zapraszamy.

Wypożyczalnia samochodów sportowych Warszawa

wynajem aut sportowych Warszawa

Na co dzień nie każdy może pozwolić sobie na samochody, które przeznaczone są dla miłośników szybkiej jazdy. Dlatego też oferujemy wynajem aut sportowych. To znakomity pomysł dla kogoś, kto chciałby przez jeden dzień sprawdzić, jak jeździ się taką maszyną. Proponujemy różne modele, które możesz dopasować do swoich wymagań.