Szkolenia z angielskiego

Kurs angielskiego online

Zależy Ci na tym, by sprawnie posługiwać się zagranicznym językiem? Wyjeżdżasz zagranicę i chcesz pozbyć się problemów komunikacyjnych z obcokrajowcami? A może zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, przygotowaniu do matury, studiów? Nasz kurs angielskiego online z pewnością będzie stanowił odpowiedź na Twoje oczekiwania. Nasze grupy i program zajęć podzielone zostały tak, by zapewnić Wam doskonalenie kompetencji językowych w obszarach, w których odczuwacie braki. Dzięki temu od razu zauważycie efekty naszych szkoleń.

Tłumaczenia ustne niemiecki Wrocław

Pracownia firmy Krystyny Wojtasik proponuje swoim klientom wyspecjalizowane usługi tłumaczenia na język niemiecki. Oferujemy profesjonalne przekłady pisemne i ustne wykorzystywane na konferencjach biznesowych oraz spotkaniach prywatnych i szkoleniach. Zapoznaj się z szerokim wyborem w naszej ofercie. Zapraszamy do współpracy.

Zdobywanie kwalifikacji

Uprawnienia SEP

W Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza przeprowadzane są także profesjonalne szkolenia przeznaczone przede wszystkim dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń i instalacji sieci energetycznych. Nasze kursy obejmują podwyższanie uprawnień z zakresu elektroenergetyki, instalacji cieplnych, a także gazowych.