Szkolenia z angielskiego

Kurs angielskiego online

Zależy Ci na tym, by sprawnie posługiwać się zagranicznym językiem? Wyjeżdżasz zagranicę i chcesz pozbyć się problemów komunikacyjnych z obcokrajowcami? A może zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, przygotowaniu do matury, studiów? Nasz kurs angielskiego online z pewnością będzie stanowił odpowiedź na Twoje oczekiwania. Nasze grupy i program zajęć podzielone zostały tak, by zapewnić Wam doskonalenie kompetencji językowych w obszarach, w których odczuwacie braki. Dzięki temu od razu zauważycie efekty naszych szkoleń.

Zdobywanie kwalifikacji

Uprawnienia SEP

W Stowarzyszenie Energetyków Polskich im. Romana Januszkiewicza przeprowadzane są także profesjonalne szkolenia przeznaczone przede wszystkim dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń i instalacji sieci energetycznych. Nasze kursy obejmują podwyższanie uprawnień z zakresu elektroenergetyki, instalacji cieplnych, a także gazowych.

Certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym

CAE

Jeśli uważasz, ze znasz język angielski na poziomie co najmniej C1, ale potrzebujesz, by potwierdził to odpowiedni certyfikat, podejdź do egzaminu CAE. Jest on uznawany przez ponad 6000 instytucji na całym świecie i umożliwia podjęcie studiów na uczelniach brytyjskich, amerykańskich i kanadyjskich. Pozwala także na potwierdzenie umiejętności językowych potrzebnych do zdobycia stopnia dyplomatycznego w MSZ.

Plansze edukacyjne

Pomoce dydaktyczne dla nauczycieli

Na naszej stronie www znajdą Państwo wysokiej jakości plansze edukacyjne i pomoce dydaktyczne, które sprawdzą się jako interesująca pomoc dydaktyczne. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania przyspieszające proces nauki poprzez wizualizację omawianego problemu. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznawania się z naszymi propozycjami oraz wyboru najciekawszego spośród nich. Posiadamy wiele plansz edukacyjnych, które odnoszą się do różnych zagadnień i problemów. Oferujemy wysokiej jakości, trwałe materiały.