Oferta zabawek marki Djeco

Djeco

Zabawki edukacyjne to sposób na to, by Twoje dziecko poprzez zabawę wykształciło w sobie wyjątkowe umiejętności i rozbudziło wyobraźnię. Nasza firma dostarcza zabawek edukacyjnych i drewnianych, różnego rodzaju gier dla dzieci w każdym wieku. Bez względu na płeć, znajdą Państwo u nas zarówno zabawki dla dziewczynek, jak i chłopców. Cały nasz asortyment to produkty niezwykle bezpieczne, spełniają bowiem standardy i normy bezpieczeństwa dopasowane do wieku malucha. Wszystkie nasze zabawki edukacyjne znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Nauka karmienia w Szkole Rodzenia Świadome Macierzyństwo

Pogotowie laktacyjne

Nie każda świeżo upieczona mama od razu bez problemy karmi swoje dziecko piersią. Pogotowie laktacyjne w Szkole Rodzenia Świadome Macierzyństwo to instruktaż profesjonalnej położnej, dzięki któremu dziecko szybko nauczy się ssania piersi, a mama pozna sposoby na naturalne pobudzanie produkcji pokarmu.

Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Prawo jazdy Łódź

Proponujemy szeroki wybór kursów przygotowujących do zdania egzaminu na prawo jazdy w kategoriach: A1, A, B, B1, BE, C, CE oraz D. Auto Szkołą Caro to dysponująca ponad 20-letnim doświadczeniem szkoła nauki jazdy, której siedziba mieści się w centrum Łodzi. Posiadamy także nowoczesne, spełniające wszystkie wymogi egzaminacyjne pojazdy, a także umożliwiamy płatności w ratach. Prowadzimy zajęcia teoretyczne oraz praktyczne w szerokiej gamie różnych terminów i godzin, co umożliwia udział w nich także osobom pracującym.