Nauka karmienia w Szkole Rodzenia Świadome Macierzyństwo

Pogotowie laktacyjne

Nie każda świeżo upieczona mama od razu bez problemy karmi swoje dziecko piersią. Pogotowie laktacyjne w Szkole Rodzenia Świadome Macierzyństwo to instruktaż profesjonalnej położnej, dzięki któremu dziecko szybko nauczy się ssania piersi, a mama pozna sposoby na naturalne pobudzanie produkcji pokarmu.

zabawki dla chłopców i dziewczynek

zabawki dla chłopców i dziewczynek

zabawkiija.pl zaprasza do doskonale zaopatrzonego sklepu z zabawkami dla dzieci. Proponujemy między innymi wyjątkowe figurki dla dzieci Animal Planet. Doskonale sprawdzą się jako prezent z różnego rodzaju okazji - na urodziny czy chrzciny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i zamówienia.

Jeżdżące zabawki dla dzieci

traktor na akumulator

Dysponujemy szerokim wyborem zabawek dla dzieci. Oferujemy między innymi traktor na akumulator, który posiada silnik Strong 2, który umożliwia jazdę po nierównościach. Sporą atrakcją dla dziecka może być ruchome ramię łyżki oraz możliwość regulacji kąta jej nachylenia. W sprzedaży posiadamy wersje zarówno z przyczepami, jak i bez.

Zajęcia dla maluchów z zaburzeniami

Przedszkole dla dzieci z autyzmem

Wszystkie maluchy z zaburzeniami i deficytami mogą pod okiem naszych pedagogów prawidłowo rozwijać swoje zmysły. Jako przedszkole dla dzieci z autyzmem oferujemy szereg zajęć sensorycznych i terapeutycznych zarówno dla maluchów poznających świat, jak i ich rodziców. Nasze warsztaty odpowiednio stymulują zmysły i umiejętności manualne.

Niemiecko-polskie tłumaczenia

Tłumaczenie tekstu z niemieckiego na polski

Poszukujesz osoby, która zajmie się pisemnym przekładem? Zgłoś się do mnie! Oferuję tłumaczenie tekstu z niemieckiego na polski. Pracuję szybko, sprawnie i z najwyższą dbałością o szczegóły. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do każdego klienta. Nie uznaję półśrodków, zawsze dążę do pełnej satysfakcji i zadowolenia klientów.