INGE - certyfikaty dla producentów artykułów spożywczych

System ifs

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy mają na swoim koncie ponad 400 usatysfakcjonowanych klientów. Oznacza to, że pomogliśmy wdrożyć dziesiątki procesów optymalizacyjnych dla firm, a także pozwoliliśmy na zdobycie szeregu międzynarodowych certyfikatów. W zakresie naszych usług znajduje się również system IFS dot. żywności. Spełnienie wszystkich jego zaleceń skutkuje umożliwia dystrybucję artykułów spożywczych w niemieckich, francuskich oraz włoskich sieciach handlowych. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj wszystkie szczegóły.

Specjaliści w nieruchomościach

Administracja wspólnot mieszkaniowych Warszawa

Znalezienie prawdziwych specjalistów w zakresie administrowania nieruchomościami bywa prawdziwym wyzwaniem. Jeżeli poszukujesz więc profesjonalnego zarządcy dla twojej Wspólnoty Mieszkaniowej z Warszawy, to właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z naszą firmą i ciesz się kompleksową obsługą wykwalifikowanej kadry.

Biura rachunkowe Łódź

Biuro rachunkowe Łódź

Jeśli zastanawiasz się, które biura rachunkowe w Łodzi są najlepsze - nie musisz dłużej szukać. Jan Obuszko prowadzi profesjonalne biuro rachunkowe, w którym świadczy swoje fachowe usługi, w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybierz najwyższą jakość już dziś - postaw na Jana Obuszko! Serdecznie zapraszamy.

COEDRO - nauczymy Cię jak budować relacje oparte na zaufaniu

Coaching Warszawa

Zaufanie do pracowników podczas delegowania zadań, czy też umiejętność odpowiedniego rozpoznawania kompetencji zawodowych, a także tych dotyczących inteligencji emocjonalnej - te cechy powinien posiadać każdy dobry menedżer. Firma COEDRO Warszawa oferuje coaching, który nauczy Cię jak je wykorzystywać w praktyce, a także wzmacniać i budować relacje zawodowe oparte na wzajemnym zachowaniu. Prowadzone przez nas szkolenia indywidualne i grupowe, mają również pozytywny przekład na życie osobiste. Zapraszamy!

oferta producenta mebli

Meble na wymiar Kraków

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycja naszej firmy, która obejmuje meble na wymiar. Kraków to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Osoby je zamieszkujące z łatwością się z nami skontaktują i ustalą szczegóły realizacji. W naszej ofercie posiadamy meble na wymiar z Krakowa przeznaczone do wyposażenia kuchni, ale również każdego innego pomieszczenia w domu i nie tylko. Nasi specjaliści są gotowi stworzyć niemal każdy projekt. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Oferta do Klientów biznesowych

Księgowość Szczecin

Nasza propozycja skierowana jest do Klientów Biznesowych ze Szczecina, którzy potrzebują pomocy księgowej. Biuro rachunkowe i-BRA zajmuje się profesjonalnym doradztwem biznesowym oraz ewidencjonowaniem zakupów i sprzedaży a także nakładów inwestycyjnych. Oferujemy również usługi kadrowo-płacowe i pomagamy otworzyć własną działalność gospodarczą.