Certyfikaty dla producentów artykułów spożywczych

System IFS

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy mają na swoim koncie ponad 400 usatysfakcjonowanych klientów. Oznacza to, że pomogliśmy wdrożyć dziesiątki procesów optymalizacyjnych dla firm, a także pozwoliliśmy na zdobycie szeregu międzynarodowych certyfikatów. W zakresie naszych usług znajduje się również system IFS dot. żywności. Spełnienie wszystkich jego zaleceń skutkuje umożliwia dystrybucję artykułów spożywczych w niemieckich, francuskich oraz włoskich sieciach handlowych. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj wszystkie szczegóły.

oferta producenta mebli

Meble na wymiar Kraków

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycja naszej firmy, która obejmuje meble na wymiar. Kraków to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Osoby je zamieszkujące z łatwością się z nami skontaktują i ustalą szczegóły realizacji. W naszej ofercie posiadamy meble na wymiar z Krakowa przeznaczone do wyposażenia kuchni, ale również każdego innego pomieszczenia w domu i nie tylko. Nasi specjaliści są gotowi stworzyć niemal każdy projekt. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Sale szkoleniowe Piaseczno

Sale szkoleniowe Piaseczno

To, że sala konferencyjna powinna zapewniać dostęp do Internetu bezprzewodowego jest w dzisiejszych czasach właściwie normą. Natomiast meble konferencyjne to jest osobny dział, którym zajmuje się ergonomią przestrzeni biurowej. Szukając odpowiedniej firmy, która w profesjonalny sposób udostępni sale konferencyjne. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz poznania szczegółów na naszej stronie internetowej.

Ekskluzywny wybór piór

Atrament

Marka Visconti kojarzona jest niemal na całym świecie z najwyższą elegancją i pięknem. Wyjątkowe propozycje wybierane są przez największych i najbardziej znanych biznesmenów, prezydentów i premierów oraz tych, dla których wspaniałe pióro wieczne jest obiektem pożądania. Tworzone z takich materiałów, jak ebonit, czy żywica oraz wykończone złotem, srebrem, czy też platyną reprezentują najwyższy standard i luksus. Firma Pióroteka M.Gromek Sp.J. zachęca do skorzystania z oferty stworzonego sklepu internetowego. Oferujemy także atramenty, czy wkłady do naszych długopisów.

https://www.tlumaczka.pl/

Tanie tłumaczenia online

W ramach usług świadczonych przez biuro tłumaczeń Tłumaczka, mogą Państwo liczyć na profesjonalnie wykonane przekłady dokumentów. Na przestrzeni wielu lat swojej działalności firma zrealizowała bardzo wymagające zlecenia dla firm prowadzących działalność między innymi w takich branżach, jak energetyka, ochrona środowiska, czy też gazownictwo. Zachęcamy wszystkich z Państwa zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami do wizyty na stronie internetowej oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Oferty pracy Francja

Oferty pracy Francja

Jesteśmy firmą, która działa od wielu lat, pomagając znaleźć intratną pracę we Francji. Oferty jakie wyszukujemy dla naszych klientów są bardzo atrakcyjne. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam szybko i bez problemów znajdziesz zatrudnienie w sektorze, który najbardziej Cię interesuje. Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Kursy uważności

Kurs mindfulness Warszawa

Jeżeli chcesz rozwinąć umiejętność bycia tu i teraz, zapraszam na zajęcia z praktyki uważności, które prowadzę w Warszawie. Kurs mindfulness to trening umysłu, który wspomoże Cię w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, ale też do firm, które chcą podnieść kompetencje pracowników.

Monitoring GPS

Wyznaczanie trasy samochodowej

Jeżeli zależy Ci na usprawnieniu i unowocześnieniu zarządzania flotą samochodową - koniecznie sięgnij po przygotowane przez nas rozwiązania. Monitoring GPS oraz nowoczesne lokalizatory, które proponujemy, to sprawny, niezawodny i prosty w obsłudze system, który znacząco wpłynie na organizację Twojej codziennej pracy. Od dziś wyznaczanie trasy samochodowej optymalnej dla kierowcy i kosztów będzie proste!

Akcesoria do biur

Biurowe urządzenia do laminacji

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz kompleksowe akcesoria, które wykorzystywane są w miejscach pracy. Biurowe urządzenia do laminacji są przydatne w wielu aspektach. Nie tylko wzbogacają dokument, ale również zabezpieczają go przed wilgocią, fałszowaniem czy innymi, niepożądanymi efektami.

Przeprowadzimy relokację maszyn

Relokacja linii produkcyjnych

To skomplikowany proces, który wymaga zabezpieczenia sprzętu, jednak nie musisz go planować samodzielnie. Relokacja linii produkcyjnych znajduje się na liście naszych usług. Chętnie przeprowadzimy cię przez całą procedurę. Nasza doświadczona ekipa krok po kroku przeniesie wszystko pod nowy adres. Skontaktuj się z nami.