Certyfikaty dla producentów artykułów spożywczych

System IFS

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy mają na swoim koncie ponad 400 usatysfakcjonowanych klientów. Oznacza to, że pomogliśmy wdrożyć dziesiątki procesów optymalizacyjnych dla firm, a także pozwoliliśmy na zdobycie szeregu międzynarodowych certyfikatów. W zakresie naszych usług znajduje się również system IFS dot. żywności. Spełnienie wszystkich jego zaleceń skutkuje umożliwia dystrybucję artykułów spożywczych w niemieckich, francuskich oraz włoskich sieciach handlowych. Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj wszystkie szczegóły.

Specjaliści w nieruchomościach

Administracja wspólnot mieszkaniowych Warszawa

Znalezienie prawdziwych specjalistów w zakresie administrowania nieruchomościami bywa prawdziwym wyzwaniem. Jeżeli poszukujesz więc profesjonalnego zarządcy dla twojej Wspólnoty Mieszkaniowej z Warszawy, to właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z naszą firmą i ciesz się kompleksową obsługą wykwalifikowanej kadry.

oferta producenta mebli

Meble na wymiar Kraków

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycja naszej firmy, która obejmuje meble na wymiar. Kraków to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. Osoby je zamieszkujące z łatwością się z nami skontaktują i ustalą szczegóły realizacji. W naszej ofercie posiadamy meble na wymiar z Krakowa przeznaczone do wyposażenia kuchni, ale również każdego innego pomieszczenia w domu i nie tylko. Nasi specjaliści są gotowi stworzyć niemal każdy projekt. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Sale szkoleniowe Piaseczno

To, że sala konferencyjna powinna zapewniać dostęp do Internetu bezprzewodowego jest w dzisiejszych czasach właściwie normą. Natomiast meble konferencyjne to jest osobny dział, którym zajmuje się ergonomią przestrzeni biurowej. Szukając odpowiedniej firmy, która w profesjonalny sposób udostępni sale konferencyjne. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz poznania szczegółów na naszej stronie internetowej.

Ekskluzywny wybór piór

Atrament

Marka Visconti kojarzona jest niemal na całym świecie z najwyższą elegancją i pięknem. Wyjątkowe propozycje wybierane są przez największych i najbardziej znanych biznesmenów, prezydentów i premierów oraz tych, dla których wspaniałe pióro wieczne jest obiektem pożądania. Tworzone z takich materiałów, jak ebonit, czy żywica oraz wykończone złotem, srebrem, czy też platyną reprezentują najwyższy standard i luksus. Firma Pióroteka M.Gromek Sp.J. zachęca do skorzystania z oferty stworzonego sklepu internetowego. Oferujemy także atramenty, czy wkłady do naszych długopisów.

Doradztwo podatkowe Wrocław

Już od dłuższego czasu prowadzimy naszą profesjonalną kancelarią doradcy podatkowego, którego jedną z form działania jest doradztwo podatkowe. Wrocław to miasto, gdzie posiadamy siedzibę - zarówno my, jak i znaczna część naszych klientów. Posiadamy kompleksową wiedzę z dziedziny księgowości oraz kadr, którą konsekwentnie rozwijamy i stale aktualizujemy o nowe, bądź ulegające zmianom przepisy. Zapraszamy!

Pożyczka społecznościowa

inwestowanie w pożyczki

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców oraz inwestorów. Na naszej stronie dowiesz się, na czym polega inwestowanie w pożyczki społecznościowe. Udzielamy niezbędnych informacji, a także doradzamy w kwestii wyboru korzystnego rozwiązania. Umożliwiamy również szybkie złożenie wniosku o uzyskanie środków na rozwój działalności gospodarczej.

Wsparcie przy nowej formie rejestru akcjonariuszy

Dematerializacja akcji

Oferujemy pomoc, podczas przejścia na elektroniczną formę rejestru spółek handlowych. Nastąpiła ona w związku z obowiązkową dematerializacją akcji, według nowej ustawy KSH. Zajmujemy się prowadzeniem ewidencji i tworzeniem rejestru. Dysponujemy sprawdzonymi systemami IT, a każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

https://www.tlumaczka.pl/

Tanie tłumaczenia online

W ramach usług świadczonych przez biuro tłumaczeń Tłumaczka, mogą Państwo liczyć na profesjonalnie wykonane przekłady dokumentów. Na przestrzeni wielu lat swojej działalności firma zrealizowała bardzo wymagające zlecenia dla firm prowadzących działalność między innymi w takich branżach, jak energetyka, ochrona środowiska, czy też gazownictwo. Zachęcamy wszystkich z Państwa zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami do wizyty na stronie internetowej oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Kontrola godzin pracowników

System zarządzania czasem pracy

Twoja firma liczy ponad sto osób i nie jesteś w stanie kontrolować tego, czy spędziły one faktycznie 8 godzin na swoim stanowisku? System zarządzania czasem pracy będzie dla Ciebie idealny. Posiadamy specjalną platformę, dzięki której możesz kontrolować godziny spędzone przez swoich podwładnych na terenie przedsiębiorstwa.

Rachunkowość Warszawa

Biuro rachunkowe

Oferujemy usługi związane z księgowością. Nasze biuro rachunkowe sporządza sprawozdania finansowe, sprawozdania GUS, deklaracje i zeznania podatkowe, a także rozliczenia ZUS. Jeśli chcą się państwo z nami skontaktować, proszę wysłać wiadomość przez formularz znajdujący się na dole naszej strony internetowej.

Weryfikacja potencjalnych kontrahentów

Weryfikacja kontrahentów

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą. Nasza firma istnieje na polskim rynku już od wielu lat i oferuje usługi z zakresu windykacji, monitoringu płatności czy weryfikacji kontrahentów. Nasze spółka posiada oddziały w Warszawie i Wrocławiu, gdzie obsługujemy wszystkich zainteresowanych tego rodzaju usługami.

Oferty pracy Francja

Jesteśmy firmą, która działa od wielu lat, pomagając znaleźć intratną pracę we Francji. Oferty jakie wyszukujemy dla naszych klientów są bardzo atrakcyjne. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam szybko i bez problemów znajdziesz zatrudnienie w sektorze, który najbardziej Cię interesuje. Więcej informacji o naszej działalności znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Organizacja wystąpień publicznych

Wyposażenie sal szkoleniowych

Specjalizujemy się w całościowej organizacji różnorodnych wydarzeń, odbywających się na terenie Warszawy i okolic. W zakres naszych usług wchodzi także wyposażenie sal szkoleniowych, która obejmuje niezbędne meble, sprzęt oraz elementy konstrukcyjne, takie jak np. barierki czy poręcze. Zajrzyj do naszej oferty już dziś!

Kursy uważności

Kurs mindfulness Warszawa

Jeżeli chcesz rozwinąć umiejętność bycia tu i teraz, zapraszam na zajęcia z praktyki uważności, które prowadzę w Warszawie. Kurs mindfulness to trening umysłu, który wspomoże Cię w radzeniu sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, ale też do firm, które chcą podnieść kompetencje pracowników.