narty i buty

sklep narciarski

Oferujemy profesjonalny sprzęt sportowy na okres zimowy. Prowadzimy sklep narciarski i snowboardowy. Proponujemy deski oraz narty najlepszych marek, dostosowane do różnych stylów jazdy. Ponadto posiadamy w ofercie kaski, ochraniacze, pokrowce i szereg innych produktów niezbędnych do uprawiania tych dyscyplin sportu przez miłośników białego szaleństwa. Zachęcamy do obejrzenia naszej pełnej oferty. Znajdują się w niej produkty dedykowane dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Gwarantujemy dobre ceny wszystkich przedmiotów!

Odzież jeździecka

Strój do jazdy konnej

Opieka nad twoim rumakiem sprawia ci dużo radości? Podczas wspólnych treningowych wyzwań nie zapominaj również o sobie i zadbaj o odpowiedni strój do jazdy konnej. W naszym sklepie internetowym zakupisz bryczesy, podkolanówki oraz kaski. Wszystkie te artykuły pozytywnie wpłyną na twój komfort podczas uprawiania tego niezwykle widowiskowego sportu i zwiększą bezpieczeństwo w czasie galopu.

Szkolenia pilates

Kursy pilates dla fizjoterapeutów

Nasze wyjątkowe studio pilates oferuje Państwu nie tylko zajęcia dla swoich uczniów, ale także profesjonalne szkolenia pilates dla przyszłych trenerów i nauczycieli tej techniki. Pilates to wyjątkowa technika, która przywędrowała do nas z USA. Łączy w sobie sztukę oddychania z gimnastyką oraz elementami tańca. Jeśli pragną Państwo profesjonalnie nauczyć się wykonywać wszystkie ćwiczenia, a w przyszłości trenować innych Klientów. Zapraszamy na nasze profesjonalne szkolenia z techniki pilates. Czekamy na Państwa.

Obóz dla dzieci na ferie

Obozy dla dzieci

Obozy narciarskie i snowboard należą do niezwykle modnych, ponieważ potrafią nauczyć dzieci, jak i młodzież, przyjemnego spędzania czasu w trakcie, gdy prószy śnieg. Sport to zdrowie, dlatego nasz ośrodek kolonijny rekrutuje młodych na zimowisko w górach. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę oraz doświadczonych instruktorów, którzy będą dbali o bezpieczeństwo swoich podopiecznych tak, jakby byli ich własnymi dziećmi. Pomysłowi animatorzy zaplanują atrakcyjny wypoczynek, aby nie zabrakło zabawy, relaksu i integracji. Wybierz się z nami na ferie zimowe, a poznasz, czym jest białe szaleństwo w najlepszych warunkach!

Zabawy na logiczne myślenie

Łamigłówki dla dzieci do druku

Doskonale wiemy o tym, że rodzicom bardzo zależy, aby ich pociechy miały zapewniony najlepszy rozwój. Z tego względu serdecznie polecamy łamigłówki dla dzieci do druku, które można znaleźć na naszej stronie. Dzięki szerokiej ofercie z łatwością wybierzesz te artykuły, które spełnią Twoje oczekiwania.