Szkolenia pilates

Kursy pilates dla fizjoterapeutów

Nasze wyjątkowe studio pilates oferuje Państwu nie tylko zajęcia dla swoich uczniów, ale także profesjonalne szkolenia pilates dla przyszłych trenerów i nauczycieli tej techniki. Pilates to wyjątkowa technika, która przywędrowała do nas z USA. Łączy w sobie sztukę oddychania z gimnastyką oraz elementami tańca. Jeśli pragną Państwo profesjonalnie nauczyć się wykonywać wszystkie ćwiczenia, a w przyszłości trenować innych Klientów. Zapraszamy na nasze profesjonalne szkolenia z techniki pilates. Czekamy na Państwa.

Obóz dla dzieci na ferie

Obozy dla dzieci

Obozy narciarskie i snowboard należą do niezwykle modnych, ponieważ potrafią nauczyć dzieci, jak i młodzież, przyjemnego spędzania czasu w trakcie, gdy prószy śnieg. Sport to zdrowie, dlatego nasz ośrodek kolonijny rekrutuje młodych na zimowisko w górach. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę oraz doświadczonych instruktorów, którzy będą dbali o bezpieczeństwo swoich podopiecznych tak, jakby byli ich własnymi dziećmi. Pomysłowi animatorzy zaplanują atrakcyjny wypoczynek, aby nie zabrakło zabawy, relaksu i integracji. Wybierz się z nami na ferie zimowe, a poznasz, czym jest białe szaleństwo w najlepszych warunkach!

Oferta sportów dla najmłodszych

Zajęcia akrobatyczne dla dzieci

Nasze zajęcia akrobatyczne dla dzieci to świetna propozycja na rozwój wyobraźni, pasji oraz aktywność fizyczną najmłodszych. Nie czekaj, zapisz swoje dziecko na nasze zajęcia akrobatyczne już dziś! Poczuj różnicę, którą może przynieść akrobatyka. Ponadto, już teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty promocyjnej - pierwsza lekcja za darmo! Dołącz do akrobatycznego świata i pozwól swojemu dziecku wzbić się na wyżyny swoich możliwości.