Pomoc prawna

Windykacja

Radca prawny i Adwokat - Krzysztof Szlas działa na terenie Gdańska, preferując rozwiązywanie spraw, wiążących się z różnorodnymi zagadnieniami prawnymi. W obszarze działalności znalazło się zarówno prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, jak i windykacja należności, czy reprezentacja klientów przed sądami.

Odbiór odpadów

Usługi porządkowe Kraków

Po remoncie, pożarze czy w każdej innej sytuacji awaryjnej zamów nasz profesjonalny serwis czyszczący. Jako doświadczona firma sprzątająca działamy z wykorzystaniem najnowszych, świadcząc usługi porządkowe w Krakowie. Zapewniamy czystość w biurach, obiektach administracyjnych, centrach handlowych, szkołach, budynkach mieszkalnych. Zapraszamy.

Kancelaria prawna

Radca prawny Łódź

Świadczymy specjalistyczną pomoc w naszych siedzibach w Radomiu, Łodzi i Warszawie. Radca prawny udzieli porad pisemnie lub ustnie. Kancelaria świadczy usługi stałej obsługi Klienta, jak i doraźnej konsultacji. Ich termin prosimy ustalać z wyprzedzeniem telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy obsługę w języku angielskim i francuskim.

zakładanie firm

zakładanie spółek

Nasza kancelaria prowadzi także przekształcenia firm czy też przedsiębiorstw różnej wielkości. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i zakładaniem spółek z o.o. Agnieszka Wala Kancelaria specjalizuje się w pełnej obsłudze firm. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat możemy oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy także zakładanie spółek i wiele więcej.

Usługi celne

Usługi celne Gdańsk

Jesteś przedsiębiorcą, a prowadzona przez Ciebie działalność związana jest z międzynarodowym przepływem towarów? Usługi celne oferowane przez firmę Viabaltic, to nie tylko maksymalnie uproszczona procedura, ale także możliwość skorzystania z fachowego doradztwa. Zależy Ci na odroczeniu terminu spłaty należności podatkowych? A może potrzebujesz pomocy w sporządzeniu dokumentacji? Skorzystaj z naszej oferty i zapomnij o skomplikowanych formalnościach. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową.

Doradztwo prawne

Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie umowy najmu to jedna z gałęzi prawnych, którą wyjaśniam moim klientom, oraz pomagam im w rozwiązywaniu różnych problemów. Prowadzoną przez mnie kancelaria odznacza profesjonalizm, solidność oraz chęć niesienia pomocy wszystkim klientom. Wystarczy tylko wejść na stronę internetową oraz zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Odszkodowanie na drodze sądowej

kancelaria adwokacka odszkodowania Lublin

Radca prawny reprezentuje swojego klienta przed sądem oraz oraz zakładami ubezpieczeń w sprawach związanych z zadośćuczynieniem za szkody czy w kwestii odszkodowania. Kancelaria adwokacka z Lublina bierze udział w opiniowaniu, negocjacjach, a także sporządzaniu ugód sądowych czy o charakterze pozasądowym.

Rozwiązanie problemu niewypłacalności finansowej

Upadłość konsumencka

Moja kielecka kancelaria adwokacka świadczy pomoc dłużnikom. Upadłość konsumencka stanowi konstrukt stworzony z myślą o osobach fizycznych zmagających się z niewypłacalnością. Pomagam w wszczęciu postępowania o ogłoszenie niewypłacalności, a także podejmuję się reprezentacji sądowej w tej sprawie. Na pierwszą umówioną wizytę należy wziąć ze sobą wszelkie dokumenty związane ze sprawą.

Wniosek o wszczęcie egzekucji

Wnioski o egzekucję

Oczywiście zawsze najlepiej jest próbować załatwiać zwrot wierzytelności drogą polubowną. Są jednak sytuacje, w których dłużnik wyraźnie unika kontaktu, nie chce się porozumieć i nie płaci należnych rat. Gdy wierzyciel nie ma już innego wyjścia, może udać się do sądu. Sąd, po rozpatrzeniu wszelkich okoliczności wyda tytuł wykonawczy stanowiący nakaz spłaty zadłużenia. Komornik sądowy w Ciechanowie sporządza wnioski o egzekucję na podstawie tytułów wykonawczych i odzyskuje należne kwoty.

Gospodarka i utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów

Zestawienie zbiorcze odpadów jest wymagane przez regulacje unijne. Utylizacja odpadów przeprowadzana i raportowana okresowo jest konieczna, na szczęście można ten proces ułatwić korzystając z odpowiedniego oprogramowania do ewidencji. Dużo firm korzysta z takich programów, przez które utylizacja odpadów jest znacznie łatwiejsza.

Normy prawne dotyczące wykonywania zawodu

Prawo pracy Białystok

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się doradztwem prawnym dotyczących wykonywania zawodu. Reprezentujemy zarówno pracodawców, jak i pracowników. Prawo pracy dotyka każdego z nas, dlatego w przypadku różnych roszczeń, można zgłosić się do naszej siedziby w Białymstoku. Opiniujemy dokumenty o rozwiązanie umowy, wypowiedzenie warunków umowy czy wypowiedzenie zmieniające warunki umowy oraz wiele innych usług z tego tytułu.

Tłumacz przysięgły Wrocław

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław

Strona internetowa biura oferującego przekłady uwierzytelnione, pisemne oraz ustne. Tłumacz przysięgły języka angielskiego oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie przekładu dokumentów, pism, książek i wydawnictw oraz dowolnych tekstów. Aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować spotkanie, skorzystajcie z formularza dostępnego na stronie bądź zadzwońcie.

Prawo upadłościowe

kancelaria prawna upadłość konsumencka

Jej ogłoszenie może się okazać właściwym rozwiązaniem, jeśli oczywiście należysz do osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Moja kancelaria prawna wyjaśni Ci czym jest upadłość konsumencka, pomoże wypełnić stosowne wnioski i zapewni doradztwo na każdym kroku procedury. Skontaktuj się, aby otrzymać więcej informacji w tym temacie.

Radca Ariel Kopecki - dochodzenie roszczeń

Prawnik Malbork

Niestety nie możemy wykluczyć, że natrafimy na nieuczciwego kontrahenta, który nie będzie wywiązywał się ze swoich zobowiązań lub zwlekał z zapłatą. Dlatego warto swoje działania oprzeć na wiedzy specjalisty w zakresie obowiązujących przepisów. Prawnik ma za zadanie świadczenie usług doradczych, opiniowanie umów cywilnoprawnych, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentację przed sądem. To właśnie na wokandzie możliwe jest dochodzenie roszczeń, odszkodowań czy też renty. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie radcy Ariela Kopeckiego z Malborka.