Pomoc prawna

Windykacja Gdańsk

Radca prawny i Adwokat - Krzysztof Szlas działa na terenie Gdańska, preferując rozwiązywanie spraw, wiążących się z różnorodnymi zagadnieniami prawnymi. W obszarze działalności znalazło się zarówno prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, jak i windykacja należności, czy reprezentacja klientów przed sądami.

Biuro prawne

Adwokat Katowice

Prowadzona w Katowicach kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw klientów do odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z prawem nieruchomości, gospodarczym oraz cywilnym.

Usługi porządkowe Warszawa

Profesjonalne sprzątanie biur wymaga solidności i systematyczności. Dlatego najczęściej zajmują się tym zadaniem firmy sprzątające. Jesteśmy jedną z najlepszych tego typu jednostek. Kompleksowe i profesjonalne czyszczenie biur to nasza specjalność. Działamy dokładnie i szybko, a nasze usługi kosztują niewiele!

Działania windykacyjne - Beata Kotula

Windykacja Wrocław

Przedstawiamy Państwu Kancelarie prawną Beaty Kotuli. Windykacja należności to proces, w którym dążymy do negocjacji z dłużnikiem i wywarcia na nim presji do spłaty. W znakomitej większości przypadków udaje nam się znaleźć porozumienie, bez konieczności oddawania sprawy do sądu. Jeśli jednak dłużnik nie reaguje na nasze wezwania, składamy wniosek do sądu i staramy się o nadanie tytułu egzekucyjnego. Wówczas odzyskujesz swoje pieniądze po zlicytowaniu majątku dłużnika. Współpracujemy ze skutecznymi kancelariami komorniczymi.