Pomoc prawna

Windykacja Gdańsk

Radca prawny i Adwokat - Krzysztof Szlas działa na terenie Gdańska, preferując rozwiązywanie spraw, wiążących się z różnorodnymi zagadnieniami prawnymi. W obszarze działalności znalazło się zarówno prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, jak i windykacja należności, czy reprezentacja klientów przed sądami.

Biuro prawne

Adwokat Katowice

Prowadzona w Katowicach kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw klientów do odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z prawem nieruchomości, gospodarczym oraz cywilnym.

Działania windykacyjne - Beata Kotula

Windykacja Wrocław

Przedstawiamy Państwu Kancelarie prawną Beaty Kotuli. Windykacja należności to proces, w którym dążymy do negocjacji z dłużnikiem i wywarcia na nim presji do spłaty. W znakomitej większości przypadków udaje nam się znaleźć porozumienie, bez konieczności oddawania sprawy do sądu. Jeśli jednak dłużnik nie reaguje na nasze wezwania, składamy wniosek do sądu i staramy się o nadanie tytułu egzekucyjnego. Wówczas odzyskujesz swoje pieniądze po zlicytowaniu majątku dłużnika. Współpracujemy ze skutecznymi kancelariami komorniczymi.

Pomoc w zakresie praw własności intelektualnej

radca prawny

Nasza kancelaria radcowska świadczy usługi między innymi z zakresu spraw dotyczących znaków towarowych oraz sporów autorskich. Oferujemy również pomoc prawną dla filmowców, która obejmuje między innymi wsparcie w negocjowaniu wszelkich umów, dokładny opis tych dokumentów oraz przygotowanie Pakietów Producenckich dla Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Rekompensata za utrudnienia lotnicze

Odszkodowanie za opóźniony lot

Nasza kancelaria zajmuje się pozyskiwaniem rekompensat m.in. za odwołany start samolotu lub odmowę wpuszczenia na pokład (np. z powodu zbyt dużej liczby pasażerów). Odszkodowanie za opóźniony lot należy się każdemu pasażerowi, który doświadczył takich niedogodności podczas swojej podróży. Płacisz nam tylko wtedy, gdy wygramy sprawę i otrzymasz należną rekompensatę.

Gabloty reklamowe zewnętrzne

Tablice ogłoszeniowe zewnętrzne

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na ofertę swojej firmy, to oferowane przez nas tablice ogłoszeniowe zewnętrze będą doskonałym rozwiązaniem. Możesz umieścić w nich logo swojej firmy, opis jej osiągnięć, reklamę towaru lub wszelkiego rodzaju ulotki, dzięki którym każdy klient zapozna się z ofertą Twojej firmy, zanim jeszcze wejdzie do Twojego lokalu.