Pomoc prawna

Windykacja

Radca prawny i Adwokat - Krzysztof Szlas działa na terenie Gdańska, preferując rozwiązywanie spraw, wiążących się z różnorodnymi zagadnieniami prawnymi. W obszarze działalności znalazło się zarówno prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, jak i windykacja należności, czy reprezentacja klientów przed sądami.

Biuro prawne

Adwokat Katowice

Prowadzona w Katowicach kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Prowadząca ją adwokat zajmuje się przede wszystkim dochodzeniem praw klientów do odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, a także sprawami związanymi z prawem nieruchomości, gospodarczym oraz cywilnym.

Odbiór odpadów

Usługi porządkowe Kraków

Po remoncie, pożarze czy w każdej innej sytuacji awaryjnej zamów nasz profesjonalny serwis czyszczący. Jako doświadczona firma sprzątająca działamy z wykorzystaniem najnowszych, świadcząc usługi porządkowe w Krakowie. Zapewniamy czystość w biurach, obiektach administracyjnych, centrach handlowych, szkołach, budynkach mieszkalnych. Zapraszamy.

Kancelaria prawna

Radca prawny Łódź

Świadczymy specjalistyczną pomoc w naszych siedzibach w Radomiu, Łodzi i Warszawie. Radca prawny udzieli porad pisemnie lub ustnie. Kancelaria świadczy usługi stałej obsługi Klienta, jak i doraźnej konsultacji. Ich termin prosimy ustalać z wyprzedzeniem telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy obsługę w języku angielskim i francuskim.

zakładanie firm

zakładanie spółek

Nasza kancelaria prowadzi także przekształcenia firm czy też przedsiębiorstw różnej wielkości. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i zakładaniem spółek z o.o. Agnieszka Wala Kancelaria specjalizuje się w pełnej obsłudze firm. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat możemy oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy także zakładanie spółek i wiele więcej.

Usługi celne

Usługi celne Gdańsk

Jesteś przedsiębiorcą, a prowadzona przez Ciebie działalność związana jest z międzynarodowym przepływem towarów? Usługi celne oferowane przez firmę Viabaltic, to nie tylko maksymalnie uproszczona procedura, ale także możliwość skorzystania z fachowego doradztwa. Zależy Ci na odroczeniu terminu spłaty należności podatkowych? A może potrzebujesz pomocy w sporządzeniu dokumentacji? Skorzystaj z naszej oferty i zapomnij o skomplikowanych formalnościach. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową.

Jak walczyć ze szczurami i myszami w mieście?

Zwalczanie gryzoni Warszawa

Szczury i myszy to prawdziwa plaga, którą zaobserwować można niemal wszędzie. Zwierzęta te nie odstępują człowieka na krok, który dostarcza im pożywienia w postaci resztek żywności. Zwalczanie gryzoni w Warszawie to powszechna praktyka, która ma za zadanie uchronić domowników przed chorobami i szkodami na dobytku.

Prywatny detektyw Konin

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju śledztw. Prywatny detektyw z Konina pomoże Wam w rozwiązaniu wielu problemów. Zachowujemy pełną dyskrecję, zarówno podczas śledztwa, jak i po zakończeniu współpracy. Gwarantujemy realizację usług na najwyższym poziomie - możesz przekonać się o tym już dziś.

Pomoc adwokata

Adwokat Krotoszyn

Kancelaria zlokalizowana w Krotoszynie świadczy pomoc w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i rodzinnego. Adwokat pomoże Państwu w sprawach związanych z przyznaniem alimentów, z uzyskaniem rozwodu z orzeczeniem o winie czy z podziałem wspólnego majątku małżonków. Ze sprawami o zapłatę czy wykroczenia także mogą się Państwo do nas zgłosić.

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego

adwokat Katowice rozwód

Kancelaria oferuje pomoc prawną w zakresie zagadnień cywilnych, gospodarczych i karnych. Prowadzenie spraw rodzinnych wspiera adwokat. Rozwód, alimenty, ustalenie opieki to przykłady spraw, w które prawnik może się zaangażować. Kancelaria działa w Katowicach i podejmuje się też opiniowania casusów i reprezentowania klientów przed sądami.

Drugie życie instalacji z auta

Złom kabli

Firma Propet prowadzi między innymi skup instalacji samochodowych i utylizuje sprzęt komputerowy. Jeśli posiadacie Państwo zbędne kable, wiązki, przewody elektryczne oraz telekomunikacyjne zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zapewniamy dogodne warunki cenowe oraz szybkie przeprowadzenie transakcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą.

upadłość Gorzów Wielkopolski

Upadłość konsumencka to jeden ze sposobów rozwiązania problemów związanych z długami oraz niewypłacalnością finansową. Jako kancelaria prawna z Gorzowa Wielkopolskiego świadczymy pomoc klientom indywidualnym w przygotowaniu wniosku o ogłoszenie upadłości oraz w postępowaniu sądowym w tym zakresie. Pomagamy również w stworzeniu harmonogramu spłat.

Licytacje prowadzone przez Kancelarię

Przetargi komornicze

W ramach pracy urzędników, konieczne jest planowanie i przeprowadzanie aukcji. Przetargi komornicze służą temu, aby spłacić dług osoby, której odebrano dane części majątku - mogą to być zarówno ruchomości, jak i nieruchomości. Na stronie można zapoznać się z obecnymi licytacjami oraz cenami wywoławczymi.