Rada na problemy z żylakami

Termokoagulacja

W studio kosmetycznym MG Laser znajdziecie Państwo profesjonalną termokoagulację - zabieg z wykorzystaniem fal radiowych o specjalnie dostosowanej częstotliwości. Wnikając w ciało powoduje miejscowe rozgrzanie, a nawet ścięcie białek w wybranym obszarze. To metoda zwalczania bólu, jak i pajączków czy nawet żylaków.

Terapeuta par i uzależnień

Leczenie uzależnień Poznań

Życie niesie ze sobą wiele komplikacji, z którymi nie zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Szczególnie jest to dotkliwe w przypadku uzależnień, które w rzeczywistości dotykają całej rodziny. Leczenie alkoholizmu jest procesem niezwykle trudnym i długotrwałym. Obejmuje ono zarówno terapię indywidualną, jak również zajęcia grupowe. Poradnia NOVUM, której gabinety znajdują się w mieście Poznań, również zajmuje się tym problemem. Sprawdź pełen zakres czynności naszych terapeutów na stronie internetowej.

NEOMEDIC - Zabieg odmładzający na twarz

Lifting twarzy

Nasza klinika świadczy usługi z zakresu wielu dziedzin medycznych. Z NEOMEDIC współpracują lekarze laryngologii, dermatologii i ginekologii, a także chirurdzy plastyczny. Jednym z wykonywanym w naszym gabinecie zabiegów jest niechirurgiczny lifting twarzy, czyli wolumetria. Pozwala ona na osiągnięcie efektu odmłodzenia skóry, pozbycie się zmarszczek i fałd nosowo-wargowych oraz powiększenie i wymodelowanie ust. Po przeprowadzonej procedurze najczęściej wykonuje się iniekcje z toksyną botulinową, która zmniejsza napięcie mięśni, odpowiedzialne za tworzenie się bruzd.

Hitdieta - catering w Warszawie

Catering dietetyczny Warszawa

Wprowadzamy żywieniową rewolucję na obszarze/terenie Warszawy. Na czym ona polega? Chodzi o catering dietetyczny, którego celem jest dostarczenie produktów spożywczych o odpowiedniej dawce kalorycznej i to na cały dzień, np. 1000 kcal lub 2500 kcal. Przygotowaliśmy dla Państwa całotygodniowe menu obejmujące wszystkie posiłki w ciągu dnia. Na stronie znajdziesz cennik, porady, zestawy posiłków. Dostawa na terenie miasta jest wliczona w koszty. Jesteś zainteresowany? Odwiedź naszą stronę: hitdieta.pl.

Lewin: walka z nałogiem

Prywatny ośrodek terapii uzależnień

Alkoholizm, narkomania czy hazard rozwijają się niepostrzeżenie. Tak samo jak nie każdy w jednakowym stopniu jest podatny na popadanie w nałóg, tak samo nie każdy jest w stanie zwalczyć go samodzielnie. Często takie próby kończą się niepowodzeniem, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Prywatny ośrodek terapii uzależnień Lewin oferuje terapię stacjonarną dla alkoholików, narkomanów, lekomanów, hazardzistów i innych uzależnionych. Terapia indywidualna i grupowa, zwolnienia lekarskie, profesjonalny detoks.

http://rozwoj-trzezwej-osobowosci.pl/alkoholizm/

Leczenie alkoholizmu

Witaj w prywatnym ośrodku leczenia alkoholizmu Rozwój Trzeźwej Osobowości. Zajmujemy się pacjentami gotowymi odmienić swoje dotychczasowe życie i wrócić do trzeźwości. Współpracujemy z najlepszymi terapeutami, pomagamy przejść trudny czas odstawienia trunków. Przyjedź do nas, jeżeli chcesz raz na zawsze zerwać z nałogiem, odzyskać zaufanie rodziny i wrócić do życia w społeczeństwie. To nie będzie prosta droga, ale masz w nasz nieocenione i specjalistyczne wsparcie. Spróbuj, bo naprawdę warto. Przekonaj się.

Leczenie w gabinetach Ortomedyk

Chondromalacja kolana

Witamy w gabinetach Ortomedyk. Chondromalacja kolana to jedna z najczęstszych chorób występujących po urazie lub wskutek długotrwałych i zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych. Schorzenie polega na rozmiękaniu chrząstki stawowej. Objawia się bólem i opuchlizną w przedniej części stawu. Można też usłyszeć charakterystyczne tarcie. Związane jest to z brakiem naturalnego naoliwienia i amortyzacji, jakie zapewniała do niedawna prawidłowo funkcjonująca chrząstka stawowa. W przypadku podejrzenia choroby lekarz zaleca artroskopię.

Sklep bezglutenowy

Nasza oferta to sklep bezglutenowy ze smaczną żywnością, który oferuje tylko naturalne i zdrowe produkty. Nasza żywność pochodzi ze sprawdzonych miejsc, dlatego dajemy naszym klientom gwarancję wysokiej jakości produktów spożywczych. Zapraszamy do zakupów w naszych delikatesach ekologicznych, gwarantujemy zawsze świeże produkty oraz szybką dostawę, zapraszamy do kontaktu i wizyty na naszej stronie internetowej.

Niezbędne akcesoria medyczne - RMB System s.c.

Nosze

Zaopatrz karetkę w sprawdzony sprzęt, dzięki któremu możliwe jest ratowanie ludzkiego zdrowia lub życia. W asortymencie naszego sklepu internetowego RMB System s.c. posiadamy nosze podbierakowe z ABS oraz aluminium, które są bardzo lekkie i łatwe w transporcie. Posiadają dopuszczalne obciążenie do 180 kg.