Szkoła spadochronowa

Skoki spadochronowe Poznań

Jeśli marzy Ci się lot w chmurach, to sprawdź oferowane przez nas skoki spadochronowe w Poznaniu. W naszej szkole już 20 tysięcy klientów spełniło swoje marzenie o lataniu. Dlatego jeśli lubisz adrenalinę i świetną zabawę, to na pewno spodoba Ci się lot z wysokości 4 tysięcy metrów oraz piękne widoki podczas spadania.

Wwszystko o rowerach

Blog rowerowy

Znajdziesz tutaj dogłębne recenzje sprzętu, analizę literatury i relacje z imprez tematycznych. Blog rowerowy to niewyczerpane źródło wiedzy, ciekawostek i aktualności o wszystkim, co związane z jednośladami — a do tego podlane podróżniczym sosem. Rozpocznij lekturę i wkrocz z nami do ciekawego świata dwóch kółek.

PowerPlaySklep

PlayStation Vita gry

Na naszej stronie znajdą Państwo najlepsze gry na konsole PlayStation Vita. Zapewniamy szeroką ofertę i najnowsze tytuły, które przyciągają uwagę graczy na całym świecie. Prezentowane gry charakteryzują się niezwykłą różnorodnością. Są to zarówno gry zręcznościowe, jak i przygodowe. Dysponujemy również strzelankami, grami sportowymi i wyścigami. Cała gama elektryzujących tytułów do wyboru. Zapewniamy, że dostępne w naszej ofercie gry na konsole przyniosą Państwu wiele godzin niesamowitej rozrywki i emocji. Zapraszamy.

Zabawy drużynowe

Gry zespołowe

Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w naszym laserowym paintballu lub też w ogóle nie masz pojęcia, na czym on polega, to najwyższy czas, by to zmienić! Lasertag to aktywna forma spędzenia wolnego czasu. Gry zespołowe, takie jak ta, nadadzą się zarówno na imprezy integracyjne, jak i przyjęcia urodzinowe, a także wiele innych okazji.