Szkoła spadochronowa

Skoki spadochronowe Poznań

Jeśli marzy Ci się lot w chmurach, to sprawdź oferowane przez nas skoki spadochronowe w Poznaniu. W naszej szkole już 20 tysięcy klientów spełniło swoje marzenie o lataniu. Dlatego jeśli lubisz adrenalinę i świetną zabawę, to na pewno spodoba Ci się lot z wysokości 4 tysięcy metrów oraz piękne widoki podczas spadania.

Wwszystko o rowerach

Blog rowerowy

Znajdziesz tutaj dogłębne recenzje sprzętu, analizę literatury i relacje z imprez tematycznych. Blog rowerowy to niewyczerpane źródło wiedzy, ciekawostek i aktualności o wszystkim, co związane z jednośladami — a do tego podlane podróżniczym sosem. Rozpocznij lekturę i wkrocz z nami do ciekawego świata dwóch kółek.

Nagranie wesela

Kamerzysta na wesele

Poszukujecie odpowiedniego fotografa oraz osoby, która nagra wasz ślub? Kamerzysta na wesele jest tuż na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do odwiedzin naszej strony, na której znajdują się ogłoszenia wielu specjalistów w tej dziedzinie. Posiadają oni doświadczenie w atrakcyjnym przygotowaniu nagrań i zdjęć ze ślubów.

Hurtownia zabawek

Autko na akumulator

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową zabawek. Są one bezpieczne dla dzieci, jako że posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Artykuły z naszego asortymentu są na tyle zróżnicowane, że znajdą Państwo coś dla niemowlaków, przedszkolaków i starszych dzieci. Zakupią Państwo np. autko na akumulator, idealne na prezent.