Plakatowanie Kraków

Plakatowanie Kraków

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą, której specjalnością jest kolportaż ulotek, jak również plakatowanie. Realizujemy nasze usługi m.in. w Krakowie, ale znajdą nas Państwo również w innych miastach w całej Polsce. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług reklamowych.

Konstrukcje promocyjne

Kasetony reklamowe Warszawa

Szukasz ciekawego rozwiązania na działania promocyjne Twojej firmy? Jeśli tak, to zgłoś się do naszej warszawskiej firmy i zamów nasze kasetony reklamowe. Wykonujemy je zgodnie z preferencjami klienta, w wersji standardowej lub podświetlanej. Dzięki temu uzyskasz świetny materiał, zachęcający do wizyt w Twojej firmie.

Nadaj nowy wygląd zwykłym rzeczom

Grawerowanie Lublin

Grawerowanie laserowe to technologia stosunkowo nowa, nieporównanie wydajniejsza od stosowanych niegdyś, klasycznych technologii. Ponadto za pomocą lasera wygrawerować można praktycznie każdy, nawet najbardziej skomplikowany wzór - w tym także zawierające cienie rysunki. Nasza oferta jest kompleksowa. Wykonujemy grawerunki zarówno na przedmiotach własnych (ich lista znajduje się na naszej stronie), jak też dostarczonych nam przez klienta (wymogi techniczne najlepiej omówić wcześniej telefonicznie).

Usługi poligraficzne

Zakład poligraficzny Środa Śląska

Oferujemy projekty w technologii cyfrowej lub offsetowej i nie tylko. Nasz zakład poligraficzny zlokalizowany jest w miejscowości Środa Śląska. Możemy zaproponować szeroki zakres usług związanych z drukiem oraz uszlachetnianiem i introligatorstwem. Wykonujemy katalogi, broszury, zaproszenia i wiele innych.

Namiot reklamowy

Namioty gwiazda

Szykujesz duży pokaz, podczas którego chcesz zaprezentować swoją firmę? Namioty gwiazda pozwalają na zadaszenie dużego fragmentu otwartej przestrzeni w efektowny i elegancki sposób. Dzięki temu zyskujesz miejsce na zaproszenie zainteresowanych osób do środka schronu, jak i promocje swoich usług. Nasze produkty tworzymy z poliestru, umieszczając na nich logo klienta za pomocą sublimacji.

Bawełniane torby

torba z własnym logo

W naszej firmie zajmujemy się produkowaniem bawełnianych worków na zamówienie. Szyjemy je z wysokiej jakości materiałów, pamiętając też o ich ekologicznym i estetycznym aspekcie. Bawełniana torba z własnym logo to cieszący się popularnością gadżet, który możesz wykorzystać do reklamy swojej działalności.